Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan oldjátok meg, hogy a...

Hogyan oldjátok meg, hogy a nadrág ne tűrődjön ki a csizmából séta közben?

Figyelt kérdés
Bokacsizmában ha sétálok az utcán, és nem 100%-ig csőszárú nadrág van rajtam, akkor egy idő után valahogy "kitűrődik" a nadrág a csizmából :S Erre van vmilyen megoldás?
2012. nov. 27. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
én most vmi szép kötött zoknit keresek, valami nyers fa színűt(illik a cipőmhöz meg sálamhoz is) és abba szeretném beletűrni, úgy, hogy a cipőn néhány centivel túllógjon, visszatűrve. nekem tetszik úgy, de lehet neked pont nem fog.
2012. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bokacsizmába sosem szoktam betűrni a nadrágot, ráhúzom, vagy inkább szoknyát és harisnyát veszek fel.
2012. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen hosszú csizmát hordasz?

A rövid csizmákba képtelenség bent tartani , a hosszabb csizmákból meg nem tűrődik ki,

2012. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát sajnos sehogy. :s Elég szűk a szára, de nem cső... Mér ki is jön, ha leülök. Nem teljesen jön ki, de a térdemen buggyodosik.

Alapvetően nem szeretem a csőnadrágokat, de csizmához sajnos csak az a jó igazán. :(


(Bokacsizmához meg pláne, hiszen annak még rövidebb a szára. A magasabb szárú csizmából legalább teljesen nem jön ki.)

2012. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*már

*buggyosodik

Nem tudok írni. :D

2012. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!