Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan oldjátok meg a rezsit,...

Hogyan oldjátok meg a rezsit, öltözködést, lakáshitelt, étkezést, amikor már csak a GYES-t kapjátok?

Figyelt kérdés
Én jövőre fogom kapni,de már most azon agyalok,hogy mi lesz velünk.Félek!
2009. okt. 16. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én gyes mellett már el fogok menni dolgozni. nekem már a maximált gyed is pofátlanul kevés az eredeti keresetemhez képest, de 2 évet még kihúzunk valahogy, első a baba. de 2 éves korában be fogom adni a bölcsődébe, ez nem csak az én érdekem, hanem a babáé is természetesen.
2009. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vissza lehet menni -ha nem is teljes de részmunkaidőben-dolgozni!Persze ha egyedül neveled a picit akkor sajna muszály totál visszarendeződnöd:(A gyes nem arra való,hogy megoldd belőle az életed!Bár akik ebből busásan vígadnak...Mi úgy vagyunk,hogy férjem kapja a gyest,én álláskeresésit(megszűnt a mhelyem a gyed alatt) és januártól munkanélküliről kapom megint a tgyást majd gyedet a 3. babára.Borzasztóan be kell osztani mindent!Azért most még ne gondolkodj ezen mert amúgy is olyan szomorú,borongós az ember hangulata:)
2009. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is első baba! Dolgozni nem tudok visszamenni,mert a munkahelyem elköltözött Fehérvárról Győrbe!Tehát ez kilőve!A férjem fizujából talán 15ezer,ha marad,mert tőle vonják a lakáshitelt és a kölcsön törlesztőjét is,mert plusszba még kellett felvennünk pénzt,hogy a házat,amit vettünk rendbe hozzuk.És még így sem tökéletes!
2009. okt. 16. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 éves lesz a kisebbik, visszamegyek dolgozni. Szívesen maradnék még itthon vele, de nem tehetem. Egyrészt képtelenség lenne ennyi pénzből megélni, másrészt hiányzik is egy kicsit a munka.

Bár még nincs 1 éves a kicsi, de már arra kell gondolni, hogy mikor írassam be a bölcsibe, keresni kell munkát régi helyre nem szívesen várnak vissza). Túl sok gond van, még most nem is karok ezzel foglalkozni, most a baba az első!

2009. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, az én munkahelyem is elköltözött, úgy vagyok vele, majd keresek mást. majd előtte 2 hónappal elkezdek pályázgatni.
2009. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én hasonlóképpen vagyok mint te, igaz nekem 7 hónapos a lányom és a gondolatokat is hessegetem hogy mi lesz ha a gyes jár. Engem pedig elküldtek a munkahelyemről Fehérváron, így nem tudom hova fogok menni dolgozni, nem is fehérvári vagyok hanem környékbeli.
2009. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az én lányom 10hónapos.Én sem fehérvári,hanem vidéki vagyok!De Fehérvárra még megoldanám a beutazást,de Győrbe??? Nem szeretném egész napra itt hagyni a kiscsajt,csak esténként látnám!
2009. okt. 16. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!