Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Még sosem hordtam Push-Up-mell...

Még sosem hordtam Push-Up-melltartót és gondoltam, kipróbálom. Help?!

Figyelt kérdés
Arrol lenne szo, h kb.mennyibe kerul?mi kulonbozteti meg a tobbitol?h nez ki h megismerjem 1 boltba? Ra van irva h "push up"? Es letezik olyan ami pant nelkuli es push up?

2013. febr. 13. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Arról ismered meg hogy a fele vastag szivacs belül. Meg rá is van írva igen. H&M-ben vettem 1500 ft körül, nekem nem jön be mondjuk, mert ruhán keresztül is ordít róla hogy egy szivacsos kitömött melltartó van rajtad. Plusz kényelmetlen kissé. Bár télen jól melegít...
2013. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Árat nem tudok mondani, mert nem vagyok magyarországi, de nem olyan drágák, vagyis inkább léteznek minden árban 1000 Ft-től felfele.

Igen, abban különbözik a többitől, hogy a kosár alső része ki van töltve szivaccsal, de van amelyikben vékonyabb szivacs van, és van aminek a fele szivaccsal van kitömve. Úgy néz ki mint egy normális melltartó, bár azért a kosarak közelebb állnak egymáshoz, és kívülről is látszik, hogy keményebb. Persze ha még nem igazán láttál ilyet, akkor inkább kérdezz rá, vagy nézd meg a belsejét. Van amelyik üzletben rá van írva, de van amelyikben nincs. Pánt nélküli push up rengeteg van. Legalább is nálunk azzal van tele a térség. Én azért nem ajánlom a push up-ot. Fájni fognak tőle a melleid, a formáját is elrontja, ráadásul távolról ordít a push up még a blúz alól is.

2013. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!