Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó vásárlás. Milyet...

Melltartó vásárlás. Milyet kell vennem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a jó méret, vagy forma. Vannak oldalak, ahol leírják, hogy mérd meg mell alatt, meg felett. Na már most ezt sem értem, mert ha megmérem, a gravitáció miatt, kisebb méretet kapok, mint amikor rajtam van a melltartó, mer akkor ugye teljesen más lesz a formája, és teltebb lesz. Így kb ha ezt a módszert használom A jön ki.. Amúgy meg C-t hordok. A kerület 85, ez biztos, mert a 80 szorít, 90 pedig már nagy. Eddig oké. Múltkor vettem push up-ost C-set, de abból meg "kifolyik" és dupla mell effektus lesz. A push up, hoz nagyobb méret kell, mint a simához?


A másik probléma, hogy elég távol vannak a melleim, kb mint Cameron Diaznak :D neki láttam még úgy, bár nekem nagyobb. Itt egy jó link róla, eléggé összevissza kéne nyomorgatni, hogy középen jó dekoltázsa legyen.

Szóval, nem tudom olyan szépen középre tolni mint ahogy mindenkinek látom.. Ehhez milyen formájú kosár a jó?


[link]



2013. jan. 20. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan melltartót kell keresned valószínűleg,ami olyan, hogy a két kosár között van egy kis varrás,tehát kicsit távolabb vannak a kosarak egymástól..tehát ott,ahol pl masni szokott lenni a két kosár között,ott legyen hely!remélem érthető!


A legjobb,ha elmész egy olyan boltba,ahol rengetegféle kosár és számméretű,fazonú melltartót árulnak,érdemes kérni az eladó segítségét!


Én 25 évesen jöttem rá, hogy mi a méretem,szóval vagy 11 évig rossz méreteket hordtam!


A push up melltartó szerintem azoknak való,akiknek a mellük alsó részében nincs annyi "anyag",mert pont ott van a vastagabb szivacsbetét a push up melltartókban,ami miatt teltebbnek tűnik. Ha neked nem ilyen,akkor lehet elég a sima szivacsos melltartó is. Ha a melled kiesik,vagy nem marad meg a melltartóban,az azért van,mert nem jó a kosár méret,nagyobb kosárméret kell és kisebb számbéli méret.

Attól hogy a hátad szorítja a 80-as,még lehet hogy jó,ki lehet próbálni ezeket a hosszabbító anyagokat,amiket hátul a kapocshoz kell rakni.

2013. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen erre csak az a jó, ha beviszel sokat a próbafülkébe és egyenként felpróbálgatod hogy melyik a számodra ideális méret. Valóban nem ilyen egyszerű a dolog hogy számokkal ki lehet számolni... én 70-75/B-t hordok, de a számok szerint 65/A-t kéne hordanom... de az rettentően szorít.
2013. márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Azóta vettem néhány 80-asat, sokkal jobbak, régebben kicsit szorítottak, és inkább a 85-ös mellett döntöttem, de kicsit fogytam is még a nyáron, a méretet pedig nem váltottam. Most már tökéletes a 80 a kiegészítő nélkül is. 75 nem jöhet szóba.

Igen értem amit írsz, olyanokat hordok amúgy is, amelyek között van hely a két kosár között, én amúgy is csak szinte olyanokat találok.

A 85-nél tényleg volt hely még a kerültben, és a C-s kosár bár kicsi volt, de a mellem elfért, így kinyomta az egészet, és alig fogta kb. tehát alul elemelkedett. 80-nál, ahol rendesen a testemen van körben ott D kell legalább, vagy nagyobb. Arra jöttem rá, hogy lehet a D kosár is kicsi 80-asban, mert oldat a mellem kinyomja, így belül a bőrömhöz ér a mellem, nem pedig a melltartóhoz, nem tudom értitek-e, szóval mintha lógna kicsit, de csak belül, és 1-2 cm rész ér a bőrömhöz.


Próbáltam sokat, de ott még jó, ahogy haza érek felveszem élesben, tehát mozgok benne órákat, a legtöbbször rájövök, hogy mégsem jó, mert kiesik :/

Valamelyik 80d-s jó, de valamelyik nem, így még nehezebb, hiába van meg a szám még így sem biztos :(


A 80dd és a 80e között mi a különbség? vagy valahol dd-nek nevezik az e-t? vagy a dd a d és az e között van?

2013. márc. 7. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!