Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tizenévesek! Ti szoktátok...

Tizenévesek! Ti szoktátok magatokat jómódúnak tettetni? Őszinte válaszokat várok : )

Figyelt kérdés
(akik egymást fikázzák, jelentve lesznek)
2012. dec. 4. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én igen :) általában öreganyáméknál de nem bírom sokáig cérnával :D
2012. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szándékosan tettetni nem szoktam magam, de sokan hiszik rólam, hogy jobb anyagi helyzetben vagyok, mint valójában.
2012. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
én nem vagyok tizenéves, de mindig is élt ez a jelenség ... általában van egy minta a társaságban, akinek a családja jobb módú, és van aki látja, hogy nem éri ezt fel, de próbál úgy tenni ... ez nem a tizenévesek hibája, hanem a társadalomé, a felnőttek közt - talán nem olyan nagy számban - de szintén létezik (és akkor tudnak tönkremenni családok, ha még próbál úgy is költeni valaki mintha megengedhetné magának)
2012. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
rólam is azt hiszik hogy gazdag vagyok csak azért mert adok a külsőmre és vannak olyan cuccaim amiért mások nem adnak ki annyit.
2012. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem. Ilyenről most hallok először.

Kicsit túlcsúsztam a korhatáron... 22

2012. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Én csak a valóságot mutatom! :D

Csak annyi, hogy szeretek elegánsan, stílusosan öltözködni, imádom az órákat; nem lobogtatom, de ha kell, akkor az 25-50ezres karóráimon nézem meg az idő, 25ezres cipőm van, de senki sem tudja, stb-stb.

18/F


Ja, és ami fontos, hogy a dolgaim legnagyobb részét saját pénzből vettem, csak néha kisegítenek szüleim, hiába milliomosok. Jól tudok bánni a pénzzel.

2012. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Büszke vagyok a munkáscigimre, a szétesős kocka mobilomra, és a sparos energiaitalomra.
2012. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már kb ovis koromban is ezt csináltam:) Akkoriban még odáig is lesüllyedtem, hogy egy másik autóra hazudtam, hogy a miénk, ami a ház előtt állt. Mindig sok pénzről, gazdagságról álmodoztam. Persze, aztán kezdtem kinőni, de valahogy midnig gazdagabbnak akartam mutatni magam, mint amilyen voltam. És most, 25 évesen, még midnig bennem van ez. Sosem panaszkodnék, hogy nincs pénzem, még a szüleimnek se.
2012. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam. Nem látom értelmét.
2012. dec. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!