Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Suilban milyen harisnyákat...

Suilban milyen harisnyákat szoktatok hordani?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
pink, bordó, fekete, fehér, mindenféle színű csíkos (ilyen neon szerű, fekete-szürke csíkos, barna, szürke, vastag vékony egyaránt, combzoknival is, vagy lábszármelegítővel is, sokféleképp
2012. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Testszínűt, feketét (átlátszót is, és ilyen teljesen feketét). Az átlátszóbb feketéből sokszor csak combfixet hordok, aminek csipkés a széle. Színeseket nem nagyon hordok, az nem az én világom. Bár eleve nem sokszor hordok harisnyát. Ruhát nyáron szoktam felvenni inkább, olyankor pedig nem veszek harisnyát, télen inkább nadrágos vagyok.
2012. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Maradok a jól bevált 20 den-es testszínű akár krepp akár magas fényű lycrás harisnyanadrágnál! :)

Télen persze vastagabbat hordok! :)

2012. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fekete, szürke, kék harisnyanadrágot.
2012. nov. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!