Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok az alábbi boltokban...

Szoktatok az alábbi boltokban vásárolni? H&M, Mango, Zara. Miyen árak vannak ott?

Figyelt kérdés
jövő héten szeretnék felmenni pestre bevásárolni, a vácira megyek, az már biztos, csak azt nem tudom, megéri-e.

2012. dec. 3. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Várj pár hetet. Karácsony után megkezdődnek az akciók ezekben a boltokban. Olyankor tényleg megéri. Nekem is van olyan Zara kabátom, amit két éve akciósan 3500 forintért vettem. Még mindig gyönyörű. Ja és a teljes ára majd 19 ezer volt. De ilyen a H&M télikabátom is. 23 ezer helyett 5 ezerért lett az enyém :D
2012. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
H&M-be szoktam. Ki lehet kapni jó cuccokat. Attól függ milyen stílusú ruhákat akarsz venni.
2012. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nőiesebbeket, azért akarok ezekben vásárolni :) tudok a leárazásokról, de jövő héten tudok csak felmenni :) és szerintetek 60 ezer ft-ból mennyi cuccot lehet venni?
2012. dec. 3. 21:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
legolcsóbb a H&M, a Mango és a Zara ugyanaz, mindkettő az Inditexnél van :D Javaslom a H&M-et, mert ott nem fogsz kidobni egy pulcsira 10k-t. Tavaly télen csak a Zarában vertem el 40k-t 3 dologra: kabát, táska és farmer. :D Szóval ha ilyen holmik kellenek, de szeretnél pulcsit, fehérneműt, bizsut meg egyebet, akkor maradj a H&M-nél, mert megúszod kb 25k-ból. A többi pénzt elköltheted Zaránál/Mangonál de először azt vedd, ami a legfontosabb! :D Amúgy betérhetnél más boltokba is, nemcsak itt vannak nőcis vagy elegáns cuccok.
2012. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem, hogy hány ft-ból költöttél 40ezret?:D és ha maradt, azt mire költötted?:)
2012. dec. 3. 21:47
 6/12 anonim ***** válasza:
50 000, ennyit szántam ruhavásárlásra. A maradékból egy csizmát vettem. Kicsit elszaladt velem a ló a Zarában, de szerencsére nem az ösztöndíjamat, hanem a keresetem nagyobb részét ( :/ ) költöttem el :D
2012. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%
Ezek a boltok drágák és ugyanolyan ócska cuccot árulnak mint bármelyik kínaiban. Szóval akkor már inkább ott veszem. Bár a turikat jobban szeretem, ott legalább vannak normális egyedi cuccok is. És nem vagyok csóró, nem azért nem vásárolok ezekben.
2012. dec. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagy csóró, hanem maradi vagy. Az rosszabb!
2012. dec. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Bementem egy kínaiba és vettem egy kapucnis pulcsit 4000-ért. Bementem a New Yorkerbe és egy szintén kapucnis pulcsit szintén négyezerért vettem. A Bershkába 2500 Ft-ért vettem egy hosszú ujjút.És nem fakul, nem tágul, nincs semmi baja. A kínaik is rohadt drágák mostanában. Ráadásul nagyon ritkán kapok ki jó cuccokat ami tényleg azonnal megtetszik.
2012. dec. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
messze elkerülöm a kínait. turkálóba szoktam járni, de azokon azért meglétszik, hogy használt.úgyhogy ha már ennyi pénzem van, akkor inkább normálisabb ruhát veszek. kedves Utolsó, mikor vetted a Bershka felsőt? :D
2012. dec. 4. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!