Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kb.175 centisen ciki felfenni...

Kb.175 centisen ciki felfenni tűsarkút?

Figyelt kérdés

Elég magas vagyok, abban meg még inkább, de 16 éves létemre azért szeretném hordani, viszont akkor már nekem lenne kellemetlen lenéznem mindenkire.

Főleg ha esetleg szóba jönnének a srácok, és alapelvárásom hogy magasabb legyen nálam, de úgy veszem észre a magassarkúban még nehezebb lenne ezt kivitelezni.


Csajok, vélemény? :)



2012. nov. 8. 18:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
29%

szerintem ne zavarjon, főleg ha tudsz szépen sétálni benne... csak megsúgom, hogy én csak azért néznék rád furán, mert irigykednék :DD

egy 163 centis csaj :/

2012. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Jáj, én azért néha örülnék annak a 163 centidnek (nem pluszba) :D Simán vehetsz fel magassarkút és még "emberi" a magasságod. :S
2012. nov. 8. 19:08
 3/30 anonim ***** válasza:
24%

Én 174cm vagyok és bátran hordok akár 10cm-es magassarkút is.Imádok ilyen magas lenni.Viszont a fiúk többsége itt Magyarországon alacsony, szóval a pasizás 180 valahány centisen necces lesz :D Azt hiszem szerncsésnek mondhatom magam ,hogy rátaláltam a mostani barátomra, aki 192cm magas._.

Járj kosármeccsekre! :D

2012. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
24%
180 vagyok és akár 10 cm-s magassarkúkat is felveszek. Nem érdekel, ki mit gondol
2012. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
48%

Vedd fel. A magassarkú nem csak az alacsonyak kiváltsága.



Egy szintén 163 centis csaj.

2012. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges 16 évesen magassarkút hordani, pláne ehhez a magassághoz. Ha jól érzed magad benne, csak hajrá, nincs erre szabály. Ciki, nem ciki, kit érdekel. Ha jól érzed magad benne... De az én véleményem az, hogy felesleges. Egészségtelen is és csak még magasabb leszel tőle, ami nem biztos,hog minden helyzetben ideális.


21/L

2012. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

3: Anyum is mindig ezt mondja, hogy ott biztos találnék magamnak elég magasat :D


6: Nem minden nap akarok abba járni természetesen. Csak pl holnap is lesz egy családi találkozó, és unokatesómnak (1 évvel idősebb) most sikerült lenőnie, sokáig egymagasak voltunk avagy én a magasabb fiatalabb lány létemre, és már nekem lenne ilyen helyzetben ciki, hogy ott topogok a magassarkúmban és így magasabban. Oké, ez így gyerekes marhaságnak hangzott, de nekem nagyon fontos hogy egy pasi magasabb legyen. :)


Na igen, ha jönne hozzám is egy jó magas herceg, aki mellett még azt is felvehetem, na az klassz lenne :D

2012. nov. 8. 20:22
 8/30 anonim ***** válasza:
Vedd fel nyugodtan én 173 vagyok és simán felrettyintem. Sőt van egy barátnőm kb. 180 magas és még a platformost is felveszi. És nagyon jó áll neki. Lehet vki 163 centi is, ha nem tud megfelelően járni egy magassarkúban, akkor az néz ki idétlenül, nem egy magas lány. Ha valaki majdnem elnyal, úgy megy a magassarkúban azt szúrják ki, nem azt hogy egy magas lány még magasabb a tűsarokban. Csak tudni kell viselni ennyi az egész.
2012. nov. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

én "csak" 172 centi vagyok de van egy 10 centis sarkú cipőm és nem érzem cikinek hogy magas vagyok :)


16/L

2012. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
de szépen le lett mindenki pontozva :// nem hiszem hogy olyan szörnyű választ adtunk volna az elején :(
2012. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!