Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy legyek divatos és csinos...

Hogy legyek divatos és csinos télen is?

Figyelt kérdés

mert ilyenkor fel kell vastagon öltözni, s nem akarok úgy kinézni, mint egy nagymama


18L


2012. okt. 31. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy divatos légy' inkább nem adnék tanácsokat, mert nem igazán tetszik a mai b*zis divat. Ha csinos szeretnél lenni, hordj néha szoknyát is vastagabb harisnyával és csizmával, nehogy felfázz! Ez a viselet viszonylag meleg (legalábbis egy enyhébb téli napon biztosan vállalható), és emellett nagyon szép, nőies összeállítás.

21/f

2012. okt. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Kapható mostanság meleg nadrág ami nem vastagít.

A fölé rövidke szoknya, vagy hosszú meleg pulóver, kis csizma vagy hosszú szárú akár.

A téli öltözködés nem a sok réteg, ha nem egy, de jó minőségű meleg anyagból legyen és abból kevés is elég!

2012. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont, hogy a több réteg a jobb, mert több vékonyabb réteg sokkal jobban melegen tart, mint egy vastag.

Egy jól szabott, derékban karcsúsított kabát pedig karcsúsít, akkor is, ha jól beöltöztél, míg mondjuk egy pufidzsekiben ígyis-úgyis hóembernek tűnnél. Én szeretek szoknyát hordani, akár több réteg harisnyával, szoknyával vagy ruhával, de persze nacit is felveszek. Felül is rétegesen öltözködök: csini hosszú ujjú pólót vagy blúzt veszek, fölé kardigánt vagy feszes pulcsit, arra még egy pulcsit - ha zárt helyen vagyok, ezt leveszem. Sok ékszert hordok, talkán még többet, mint nyáron, szerintem ilyenkor nem mindig a kevesebb több (ez sminkre is igaz, ilyenkor hajlamosabb vagyok többet sminkelni). Imádom a magassarkúkat, általában a csizmáim is ilyenek, de vannak laposak is.

Még senki sem mondta, hogy olyan lennék, mint egy nagymama:)

2012. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok, koszi!:)
2012. okt. 31. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!