Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj, hogy 13 évesen éktalpú...

Baj, hogy 13 évesen éktalpú csizmát vettem?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 07:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azért lehetne rosszabb is, hacsak nem tükörsima a talpa, akkor nem lesz olyan nagyon vészes a csúszós úton, az éktalpú csizmákban egész stabilan lehet közlekedni.
2012. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy tegnap elött mentem egy hosszabb utra benne,és iszonyatosan fájt utána/közben a lábam... Azt hittem mikor megvettem,hogy nem lesz rossz
2012. okt. 31. 10:15
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Nekem 8 centis 'csak' a sarka, telitalpú csizma.. nekem anya simán megengedte. A lábam se fáj benne, menni is tudok.. ha ennyire rossz akkor vidd vissza hátha kicserélik, vagy visszaadják a pénzt. Csak hát előbb kellett volna gondolkozni:/

13/L

2012. okt. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Gyógytornász szemmel, egyáltalán nem javaslom a magas sarkúakat! Nagyon egészségtelen, hiszen szervezeted még növésbe, változásban van. Felnőtt nőknek sem ajánlott, hiszen maradandó, és sokszor visszafordíthatatlan károkat okozhat. Természetesen itt a gyakoriság nagyon fontos szerepet játszik. Aki éjjel-nappal ilyen lábbelikben sétál, az nagy valószínűséggel számíthat a későbbiek folyamán lábízületi-, vagy izomzat sérülésre, csípőproblémákra, gerincbetegségekre. Alkalmi használat, alkalmi problémákat okozhat, mivel a szervezet próbál tiltakozni az egészségtelen viselet ellen. Talp, lábfej, boka, térd, csípő, néha gerincfájdalommal. Ezt legtöbben betudják egy kis fáradtságnak. De nem szabadna elfelejteni, mindennek oknak okozata van. Hogy szerzetünknek mire van, vagy épp mire nincs szüksége, azt elmeséli, megsúgja nekünk, csupán oda kell figyelni rá.


A csúszásveszély a másik, ami miatt nem javaslom, az előttem szólókhoz hasonlóan. (habár, ha magas sarkú, akkor mindenképp jobb az, ami zárt, magas szárú, ami tartja a bokát. Hiszen ha bebicsaklik véletlenül...)

2012. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
tedd fel a valamilyen adok veszek oldalra biztos lesz rá vevő hiszen te is megvetted és vegyél belőle egy értelmes téli csizmát. :)
2012. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
A gyógytornász véleményét nagyon figyelmesen olvasd el, fontos dolgokat említ. Valóban nem kellene még ennyi idősen ennyire magas sarkú cipőt hordanod. Sajnos én nem hallgattam a nálam okosabbakra, 16 évesen már 22 centis sarokkal ellátott cipőkben jártam (szenvedéllyé vált az egyre magasabb sarok). Ma, 25 évesen elmondhatom,hogy mindkét térdízületem kikészült és folytonos derékfájásom van. Nem akarlak megijeszteni ezzel, csak annyit mondanék, tudom,milyen az, amikor azt gondolja az ember, hogy hú de csinos magassarkú,milyen jól fogok benne kinézni, de sajnos aztán jönnek a következmények is. Szerintem tartogasd későbbre a magassarkút és akkor se viseld minden nap.
2012. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy 37 és sztem jövőre nem lesz jó már.
2012. nov. 5. 14:59
 18/19 anonim válasza:
68%
Mi a f@sznak veszed meg ha pont hogy jó? Tudhatnád, hogy egészségtelen magas sarkú cipőt stb hordani. Pisis...
2012. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
a kérdésedre a válaszom: igen baj. egyrészt azért, amit a gyógytornász írt, másrészt azért, mert még csak 13 éves vagy és nem hiszem, hogy épp egy éktalpú csizma kéne neked. próbáld visszavinni az üzletbe, hátha megengedik, hogy levásárold ( mivel a pénzt nem adják vissza). 20/L
2012. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!