Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem magassarkú fekete csizmát...

Nem magassarkú fekete csizmát hol találok?

Figyelt kérdés

Kicsit ki vagyok akadva az idei "divaton", ugyanis utálom a magassarkú csizmát, de szinte mindenhol csak azt lehet kapni. Ami nem olyan, az tuti legalább 30 ezer, de inkább több.

Szóval olyat szeretnék, aminek kb. 2-4 centis sarka van, fekete, nem szőrmés, nem sportos, nem buggyos, tehát a lehető legegyszerűbb fazon és lehetőleg bőr. Az ára pedig 20 ezer alatt (max. 25 ezer). Látott valaki valahol ilyet Budapesten? Ahol eddig jártam: Humanic, Reno, Deichmann, Horváth, Tamaris, a nagyobb cipőláncok üzletei. Azt már tudom, hogy ilyen helyeken nincs.


Köszönöm a segítséget!



2012. okt. 28. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Tamaris, Salamanader.
2012. okt. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok helyen van, ez a jó hír, a rossz, hogy mind 30e, sőt inkább 40e felett van, már tavaly is ennyiek voltak a szimpla, hosszú fekete/barna bőrcsizmák.Esetleg menj Joy napokon, akkor -20% jön le az árból.
2012. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kínai xD
2012. okt. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!