Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó csizmát vettem?

Jó csizmát vettem?

Figyelt kérdés

[link]

Csak kíváncsiságból, hogy fura ízlésem van, vagy másnak is bejön ez a bokacsizma..:-)


2012. okt. 27. 12:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik:)
2012. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
jól néz ki :)
2012. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem bejön, pedig nem szeretem a magassarkúakat.
2012. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik
2012. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A szőrmés része nagyon jó de nekem az orra nem tetszik:S


Én utálom a magassarkúkat mondjuk :)


[link]


Én ilyet szeretnék most :)

2012. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem az én ízlésem
2012. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nem tudom tetszik is meg nem is


nekem ez a kifordított szőrme nem annyira jön be, de ez legalább nem olyan csomósan bolyhos mint azok, amiknek kétoldalt van kihajtva...na az pocsék, mint öreganyám mamusza


szóval szerintem nem rossz, de én inkább azon akadtam ki, hogy műbőr, és 16 ezer :O ....majdnem 20-ról leárazva :O


Úristen, én tök szép bőrt vettem tavaly 19-ért. Műbőrt nem veszek, mert nagyon át tud hűlni ha mínusz van, és könnyebben belebüdösödik a lábam, ha sokat rajtam van, mert nem szellőzik.

2012. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz, de ennyi pénzért már sokkal szebbeket is lehet venni.
2012. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik. Az a pajzs-szerű mamuszszőr, meg a lapos orra...
2012. okt. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg voltak szebbek, viszont ez tökéletes. Ez 36-os és pont jó a lábamra. sok olyan volt, ahol a 36-os kicsi volt, a 37-es meg nagy. Ez mondjuk a humanicban volt..a deichmannban meg egyszerűen nem volt ilyen méretekben csizma. Pedig 3 is van a városban, de mind ki volt fosztva. Vagy trampli volt, vagy megnéztem a talpát és a fél tubus ragasztó ott volt az oldalán, vagy látszott rakta, hogy 2 hónap és annyi a csizmának. Vagy akkora volt a sarka, hogy beállhattam volna vele a sarokra. Vagy lötyögött benne a lábam, vagy elszorította, vagy nyomta a sarkam, stb.. Voltunk az M3 Outletben is, polgáron (miskolci vagyok) de mintha a sivatagban jártam volna..alig volt csizma, ami normális lett volna, de 40-estől kezdődtek a méretek...el sem hiszem hogy a players roomban találtam csizmát. Olyan masszív, nem olyan mint az eddigi humanicos meg deichmannos csizmám, aminek a talpát kb kézzel is le tudtam volna szedni..nekem nagyon tetszik:-D
2012. okt. 28. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!