Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a csizmáról?

Figyelt kérdés

[link]

Majdnem ugyanilyen csizmám van, csak az enyémen nincs csat.

Már 2 éves, nagyon jól bírja a strapát, viszont nem tudom, mennyire divatos még. Szerintetek? 20/L


2012. okt. 26. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elmegy. De már nem annyira divatos. Vagyis inkább nem látni már olyan sok lábon.
2012. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond vele, átlagos csizma. Még mindig jobb mint a most menő platformos 12 cm-es sarkúak, hetente látok csajokat pofára esni benne... :/
2012. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van hasonló csizmám. És van platformós is. A legnagyobb 15cm. És tudok benne menni, sőt fitni is. Nagyon szeretem nézni benne a lábamat, mert szerintem elég formásak:)
2012. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek ezek a csizmák, én is vettem majdnem ilyet mostanság :) Szerintem nyugodtan hordjad, még van divatja! Sőt, mi van, ha kimegy? Attól még jól néz ki :))
2012. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!