Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki akinek jó ízlése van?

Valaki akinek jó ízlése van?

Figyelt kérdés
Van egy fekete ruham ami deréktól felfelé kisebb részben ilyen csont színű (rózsaszínes enyhén) tehát ehhez a ruhához milyen színű cipő lenne a legjobb? Ha feketet veszek az olyan atlagossa teszi a ruhat gondolkodtam egy ilyen kremes szinenen ami kb olyan mint amo a ruhaban is van szin de az is tul atlagos nem?vagy pedig egy nagyon elenk szin pl rozsaszin rikito? Melyik lenne a legjobb? (nm randira kell)
2012. okt. 16. 14:07
1 2
 11/17 ASOT ***** válasza:
amugy fehér vagy fekete legyen!
2012. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Direkt mondta h nem randira megy :)
2012. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A piros en sem tudom miert illene a ruhamhoz?marmint foleg igy h piros potty:D amugy igen testhez allo nagyon a ruha de nm hasonlit az altalad linkelthez.egyenlore fekete taskam van de ha szerzek cipot ami valoszinuleg mas szinu akkor taskat is beszerzek olyan szinbrn.elenk pink vagy ilyen kremes bezs szinekre gondoltam en is.
2012. okt. 16. 14:26
 14/17 anonim ***** válasza:

[link]

Én ilyet vennék fel hozzá...mondjuk én bőrszín meg bézs függő vagyok úgyhogy nem meglepetés :)

2012. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ne viccelj mar, rozsaszon cipo most komolyan? Inkabb vegyel feheret vagy feketet, meg ha atlagos szinek is. Sokkal szebbe mint a rozsaszin vagy piros vagy akarmi ilyen rikito szin...
2012. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nyilván ha nagyon rózsaszínű akkor nem megy a piroshoz. Ha van rajta egy kis piros pötty az még nem undorító. Bár nem láttam a ruhát tehát így elég nehéz.


Ha arra vagy kíváncsi, mihez mi illik, használd ezt az oldalt: colrd.com

2012. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
14es pont ilyen cipőm van csak feketében!:) egyenlőre meg nem vettem cipot felprobaltam a feketet de valahogy nem tetszik feketevel:/ holnap viszem a ruhat es bejarok minden uzletet amig meg nem talalom a megfelelot!koszi a valaszokat!:)
2012. okt. 16. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!