Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, kizáró ok, ha teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kizáró ok, ha teljesen más a fiú beállítottsága, ízlése?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, szeretek bulizni járni a haverokkal disco-ba, de az ottani lányok nem nagyon hatnak meg, én a szép természetes lányokat szeretem. Ismerek látásból egy lányt aki nekem nagyon tetszik, gyönyörű arca van, csak az a problémám, h teljesen más beállítottságú, mint én. Teljesen más zenét hallgat, más a baráti társasága, ha jól tudom inkább koncertekre szeret járni, mint disco-ba szóval úgy néz ki egymás ellentetje vagyunk. Folyton a barátaival lóg, ezért meg sem merem szólítani, mert tuti cikiznék utána a haverjai. A kérdésem a következő lenne: ti randiznátok velem, ha a lány helyébe lennétek? Kizáró ok lehet ez egy lánynál ha teljesen más beállítottságú a fiú?
2010. márc. 9. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
kizáró ok lehet pl. a terhesség
2010. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én személyszerint nem.

Egy pop-rock zenekarban játszok,és 1 discossal?

A-a,bocsi..

2010. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ellentét.

Az nem baj.

Hisz az ellentétek vonzzák egymást.

Csak akkor van probléma, ha valamelyikőtök nem is érdeklődik a másik kedvencei iránt.

2010. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezt tapasztalatból mondom neked batya.minden nőt meg lehet nyerni!!!ha nem szólítod le akkor nem is lessz meg soha.idézek egy belga számból,ami nagy igazság:

ha akarom patkány-discos patkány,

ha akarom metal-heavy metal,

ha akarom hip-hop,

ha meg azt h funky,akármilyen lehetek ha le akarsz sz0pni.


és ez így van.és is voltam már minden félével.

23/ff

2010. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez a terhesees téma nagyon nem menő 1. válaszoló, fejezd már be! Lehet vki elvesztett már egy babát te meg ezzel viccelődsz! Lehet még nem érted meg a pi**s agyaddal de majd réjössz!

Én nőiesen öltözködőm, tényleg próbálok minnél nőiesebben kinézni, adok magamra meg ilyenek de ahhoz képest inkább a deszkás stílus jön be és nem az agyonmajmolt hülyegyerekek! Szval sztem simán tetszett egy srácnak/csajnak egy másik stílusból való csaj/pasi. Nem ezen múlik, sztem...

2010. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!