Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok? Írtak már számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Írtak már számotokra teljesen ismeretlen srácok?

Figyelt kérdés

(facebook, iwiw, anyámkínján keresztül)



Ha igen, és tetszett amit írt/írtak a srác/srácok és később lett is belőle valami akkor mi volt a levél tartalma?


Egész levelet/történetet is másolhattok név nélkül, ha gondoljátok.


Srácok legyetek szívesek ne trollkodjátok össze ezt a topikot, kösz!


Kort is írjatok!


Köszi szépen!


2011. nov. 8. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:

nem pedig akik ismernek azt mondják szép vagyok

L/16,5

2011. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én még nem írtam így lánynak. De annyit tudok, hogy ehhez mocskosul jóképűnek kell lenni. Különben kapásból törli a leveled vagy legjobb esetben egy "nem" a válasz. 22F
2011. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam, és nemhogy jóképű nem vagyok, de - mint kiderült - kifejezetten antiideálja a delikvens lánynak.

15 hónapja járunk.

2011. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, facebookon. Megkérdezte, hogy megismerkedhetnénk-e, képe, stílusa alapján nem jött be, de még helyesen sem tudott írni, mondtam neki, hogy felejtős az ügy.
2011. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen stílusban ír. Ha kompromitáló stílusban akkor nem vagyok haljandó még csak egy 'nem'-et se írni, de ha aranoysan, normálisan ír akkor visszaírok neki :)
2011. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, két-három éve, már nem emlékszem. Iwiw-en írt, hogy nagyon aranyosnak talál, plusz az idézetem is megfogta (egy Edgar Allan Poe versből volt), és mivel nekem is szimpatikus volt, ahogy írt (több hosszabb levelet is váltottunk), plusz külsőre sem volt vele semmi gondom, találkoztunk, és több nagyon kellemes hangulatú találkánk is lett végül. Nem jöttünk össze, egyrészt, mert nem egy városban lakunk (pont szünet volt, így lehettem otthon, mikor írt), és akkoriban én nem is akartam egyáltalán hazajárni, másrészt a kémia sem volt olyan erős köztünk. De emberileg jól kijöttünk, nem bántam meg, hogy megismertem.

23/N


(Szóval próbálkozni érdemes, egyáltalán nem esélytelen így barátot/barátnőt találni.)

2011. nov. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
honfoglalón azt írta h ne lépjek ki, játszottunk egy különszobát és utána 4 évig jártunk 20L
2011. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
többször is, de soha nem volt semmi egyikkel sem... nekem valahogy nem jön be ez a "netes egymásra találás", hiányzik belőle a véletlen meg hasonló romantikus marhaságok amiket igénylek xD
2011. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem is volt többször,de nem lett belőle semmi,mert barátom van és volt.Pedig volt köztük jó pasi is. De szerintem mindegy mit irsz,csak ne nagy baroságot vagy bénaságot. Légy határozott. Igazából úgyis a külső számit itt,nem az amit irsz. Majd ha találkozol vele,na onnantól már nem csak a külső számit.
2011. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!