Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki akinek jó ízlése van?

Valaki akinek jó ízlése van?

Figyelt kérdés
Van egy fekete ruham ami deréktól felfelé kisebb részben ilyen csont színű (rózsaszínes enyhén) tehát ehhez a ruhához milyen színű cipő lenne a legjobb? Ha feketet veszek az olyan atlagossa teszi a ruhat gondolkodtam egy ilyen kremes szinenen ami kb olyan mint amo a ruhaban is van szin de az is tul atlagos nem?vagy pedig egy nagyon elenk szin pl rozsaszin rikito? Melyik lenne a legjobb? (nm randira kell)
2012. okt. 16. 14:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha enyhén rózsaszínes a ruha felső része, akkor egy pink színű cipő jól mutatna hozzá szerintem.
2012. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 ASOT ***** válasza:

képet!

mert lehet h az alakod jó hozzá de a ruha borzalmasan áll.

de lehet h a ruha jó de az alakod borzalmas hozzá.

2012. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

A fekete illik hozzá. Zárt, vászon cípőből halvány szürke. Esetleg krémes pasztellszínű. De nyitott cipő esetén a világos, halvány és fakó színektől inkább tartózkodj. Próbálkozhatsz halvány és piros pöttyös cipővel, ha jól áll a pötty. Ha nem, akkor piros virágmintás szürke, fehér vagy vajszínű cipő. Milyen színű a hajad és a szemed? Esetleg tudsz képet linkelni?

19/F

2012. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az alakom jó hozzá és jól is áll rajtam a ruha.a szemem barna a hajam sötét barna inkább olyan mintha fekete lenne.én mindenképpen nyitott cipőt akarok és arra gondoltam hogy olyan amiből a lábujj kilátszik.kepet most biztos nm tudok kuldeni esteleg kesobb megkeresem a neten de ebben a szinben nincs fent azt tudom.
2012. okt. 16. 14:14
 5/17 ASOT ***** válasza:

ez egy szűk egyberuha?


ilyen csak deréktól felfelé csontszínű??

2012. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 ASOT ***** válasza:
2012. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Akkor próbálkozz halvány barna cipővel, amin mondjuk van piros színű minta vagy dekoráció.

19/F

2012. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
piros cipő a rózsaszínes felsőrészhez....grat....
2012. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen vmi világos cipővel venném fel, vaj,bézs,vagy ha bátrabb vagy akkor akár pink is lehet. A feket valóban túl snassz...

Milyen színű lesz a táskád?

2012. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért kéne úgy kinézni randin, mint egy bohóc? A jó ízlésű fiúk a jó ízlésű, szolid lányokat szeretik. Ugyanolyan csontszínt cipőben úgysem találsz, de egy fekete platformos magassarkúval nem ronthatsz el semmilyen ruhát.
2012. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!