Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a Deichmannról?

Mit gondoltok a Deichmannról?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 12:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én szeretem. Lehet hogy nem tart ki 3 évig egy cipő, de az árához képest tök jó
2012. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Vettem már ott nem egy lábbelit,s változó volt a véleményem róla.

Volt, ami hamar tönkre ment, de volt, ami 3-4 évig is bírta (mondjuk nem egyfolytában hordtam ,hanem más cipőkkel felváltva)


Most beleszerettem ott egy telitalpú bőrcipőbe Janet D., meg is leptem magam vele, nagyon kényelmes.


Volt onnét egy lábujjközes papucsom, féláron vettem, de 2 nyáron folyamatosan hordtam!!!


Ki kell fogni, nem mindig jók, de azért akadnak benne jók is.

Némelyikről ordít, hogy kínai vagyok!

De, ha azt nézem ,hogy a kínaiban is kb. 4-6 ezer egy cipő, akkor inkább itt veszem meg. A múltkor egy 1000-es volt a különbség két cipő között. Az egyik bőr volt, a másik műbőr.

2012. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
már válaszoltam egyszer, de beugrott valami. a női cipőkkel nem vagyok megelégedve, csak ahogy írtam, a 5th avenue-val, de a férfi cipőknél van az a Falcon (asszem) márka. zöld dobozos. szinte mind bőrcípő, és elég elfogadható áron, kb 10 ezer ft-ért szoktunk találni a férjemnek félcipőt, szandit 7-8 ezerért. és kényelmesek, igényesek. míg én alig találok ott valamit, talán 2 cipőm van onnan, addig ő mindig talál szinte abból a márkából tetszőt és kényelmes, bőrcipőt.
2012. okt. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!