Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a Deichmannról?

Mit gondoltok a Deichmannról?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szeretem. Ár-érték arányba megfelel,van választék,méretek és segítőkész eladók :D
2012. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
azt, hogy még a büdös életben nem találtam ott olyan cipőt, ami 1. tetszett, 2. kényelmes is volt.
2012. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem szeretem. igénytelen, műbőr cipők, amiknek semmi fazonja. belelépek, és eláll mindenhol, olyan, mint egy csónak. egy-két kivétel néha akad (5th avenue) abból a márkából van egy cipőm, az egész rendben van.
2012. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
sz@r.. és csúnyák a cipők.. int egy kínai.
2012. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én találok nekem tetsző cipőket, a minőségükkel nem mindig vagyok megelégedve-
2012. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én eddig a Cindy Crawfordos, bőr cipőkben nem csalódtam. Az egyik magassarkúm 3 éves, semmi baja.


A Gracelandes részlegről nme választanék inkább.

2012. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6-8 ezerért szerintem egy szezonnál többre ne számíts
2012. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon rühellem folyamat minden cipőm szétmegy és még vissza sem cserélik mikor már esik le a talpa hanem majd megjavítják ahha persze elhozom és szint úgy 2 hét múlva megint szét van esve a cipő nagyon nem vagyok megelégedve a cipőimmel 4-5 hétnél tovább egyik sem bírta -.-"
2012. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem vegyesek a tapasztalataim.Vannak onnan cipőim,és egészen jól bírják,bár olyan is volt már,hogy egy cipőt többször vissza kellett vinnem,és végül vissza kértem a pénzt mikor már harmadjára vittem vissza ugyan azt a lábbelit ugyan azzal a problémával.
2012. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nagy a választék, jó az ár, viszont ne nagyon akard 1 szezonnál hosszabbig hordani, mert nem tudod... ja meg nem is annyira kényelmesek.. mondjuk ezt csak azért mondom mert Riekert szoktam venni. Ott vannak szépek is (persze ilyen nénikésebb is), mindegyikl borzalmasan kényelmes, kitart több évig is, viszont van aki nem tudja megengedni magának... mivel általában négy 0-ra végződnek ott az árak...
2012. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!