Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok akkor, ha...

Mit gondoltok akkor, ha megláttok egy babáját/kisgyerekét sétáltató anyukát magassarkúban?

Figyelt kérdés

Azért itt teszem föl a kérdést, mert a gyerekvállalás/nevelés témában az anyukák úgyis megvédik egymást, de nekem őszinte, semleges véleményekre van szükségem, esetleg olyanokéra, akik gyermektelenül, kívülállóként szemlélik a témát.

Tehát mi a véleményetek? Túlzás, vagy teljesen normális dolog, ha egy anyuka is csinos akar lenni még ha csak sétálni is viszi el a gyerekét? Vagy menjen inkább kényelmes, játszó ruhában?

A kérdésem azért fontos nekem, mert én a "kiöltözős" kategóriába tartozok, persze nem viszem túlzásba, de előfordul, hogy ilyen időben már előveszem a magas sarkú bokacsizmámat, ahhoz meg felveszek egy sztreccs nadrágot valami hosszított felsővel, csini kabáttal. Szóval nem csak a farmer pulcsival és lapos cipővel (persze néha ahhoz van hangulatom), hanem egy kicsit nőiesebb ruhák is előkerülnek. Hiszen csak ott állnának a szekrényben, és ha már vannak, miért ne hordhatnám? Viszont a környezetemben lévő anyukák inkább az utóbbi kategóriába tartoznak, és néha úgy érzem, hogy túlöltözöm őket.


2012. okt. 9. 13:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

sétáltató? ezek nem kutyák

amúgy meg miért ne mehetne magassarkúban? nem értem.

2012. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Attól, hogy valakinek kisgyereke van, már nem lehet csinos?

Öltözz csak fel szépen, ha neked úgy esik jó, és megteheted.

2012. okt. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Golan Trevize ***** válasza:
32%
feleségem, ha nem akarna csinos lenni, hát megkapná a magáét, az biztos.
2012. okt. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne vehetne fel magassarkút. Az ilyen nem elítélendő. Az már inkább, ha a magassarkúval párosít valami olyan szoknyát, ami éppen csak takarja a fenekét, közben pedig kilóg a fél melle és a köldökéig sem ér a felső. Na ezekről megvan a véleményem...
2012. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Golan Trevize ***** válasza:
62%
utolsó: az nem is csinos, csak k.rvás...
2012. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Azt gondolnám, hogy "de jó, hogy nő tud maradni szülés után is."
2012. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A kutyákat szokták sétáltatni.De egyébként a kettő nem zárja ki egymást.Az hogy nekem gyerekem van nem egyenlő azzal hogy mindig melegítőben legyek meg sportcipőben.Ha nekem ahhoz van kedvem hogy tűsarkút húzzak azt húzok.Mindenki úgy öltözzön ahogy jól érzi magát ne azt nézze mások mit gondolnak.
2012. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Golan Trevize ***** válasza:
76%

akik lepontozták a 2-es, 3-as és 6-os választ, azok szerint az a normális, hogyha egy nő szült, akkor legyen trampli?


egy kétgyermekes apuka

2012. okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Egy nő igenis maradjon nő a szülés után is. Pont az olyanoktól vagyok rosszul, akik egész nap melegítőben mennek mindenhova, elhíznak és nem figyelnek magukra, mert hát ők már anyukák, utána csodálkoznak ha már a férjük se kezelik őket nőnek.
2012. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is maradjon nőies én csinos egy nő. akkor is nő marad ha van gyereke.
2012. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!