Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én érzem magam kellemetle...

Csak én érzem magam kellemetlenül rossz ruhákban?

Figyelt kérdés

Kevés ruhám van sajnos jelenleg, és gyakran megesik, hogy a kedvenc darabjaim koszosak, ezért másokat kell felvenni, pl lötyögő, kikopott, szakadt (egyáltalán nem a menő stílusban) farmert, vagy régi, büdös kirándulócipőt, amit egyáltalán nem neveznék utcai viseletnek, esetleg egy egy számmal nagyobb L-es lila pólót ehhez az egészhez, mert az összes többi vár a mosásra.


Csak nekem van nagyon erős diszkonfortérzésem, ha ilyen szerelésben kell emberek közé mennem? Úgy érzem magam mint valami hajléktalan, vagy valami bolond, aki nem tud egyedül felöltözni és ilyen rongyokat vesz magára. Az egész napomat elrontja.



Ellentétben, ha ki van mosva az újonnan vett levi's farmerem, a színben és méretben is tökéletes kedvenc pólóm, és megvan az utcai cipőm, és ebben megyek ki, úgy érzem magam mint valami világsztár.


2012. okt. 8. 11:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
de akkor miért Levi's farmert veszel? olcsóbbat nem találtál?
2012. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!