Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én érzem magam kellemetle...

Csak én érzem magam kellemetlenül rossz ruhákban?

Figyelt kérdés

Kevés ruhám van sajnos jelenleg, és gyakran megesik, hogy a kedvenc darabjaim koszosak, ezért másokat kell felvenni, pl lötyögő, kikopott, szakadt (egyáltalán nem a menő stílusban) farmert, vagy régi, büdös kirándulócipőt, amit egyáltalán nem neveznék utcai viseletnek, esetleg egy egy számmal nagyobb L-es lila pólót ehhez az egészhez, mert az összes többi vár a mosásra.


Csak nekem van nagyon erős diszkonfortérzésem, ha ilyen szerelésben kell emberek közé mennem? Úgy érzem magam mint valami hajléktalan, vagy valami bolond, aki nem tud egyedül felöltözni és ilyen rongyokat vesz magára. Az egész napomat elrontja.



Ellentétben, ha ki van mosva az újonnan vett levi's farmerem, a színben és méretben is tökéletes kedvenc pólóm, és megvan az utcai cipőm, és ebben megyek ki, úgy érzem magam mint valami világsztár.


2012. okt. 8. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes, mindenki így van ezzel. A szépség vagy 90%-ban a kisugárzáson múlik, az meg attól függ, hogy hogyan érzi magát az ember!
2012. okt. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Erre csak azt tudom mondani, hogy időben ki kell mosni a ruháidat, még ha idő sincs rá; ja de az van, hiszen a gép mossa ki helyetted, neked csak ki kell tenned szárítóra. Bocsi, ha bunkó volt a hangnem, de ennyire egyszerű. Velem ilyen soha nem fordul elő. Ha valamelyik kedvenc felsőm beitta a szekrényszagot, akkor csak berakom a gépbe kiöblíteni, másnapra megszárad. Pedig aztán nekem sincs sok ruhám :)
2012. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kollégiumban ezt elég bonyolult megoldani... + itt 350 ft a mosás és ebben nincs benne a mosószer, csak az ipari gépek használata, szóval nincs heti 2x 350 forintom öblítgetésre.
2012. okt. 8. 12:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem is értem, kisebb koromban hogyan tudtam edzőcipőben és teljesen össze nem illő darabokban az utcára kimenni... :P

bár az nem zavar, ha nincs rajtam smink, de a 3 napos haj vagy a béna cuccok igen!

2012. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Off: a pólóidat simán ki tudod mosni a csap alatt, lehet venni kis dobozban mosóport, sőt akár mosószappant is hordhatsz magaddal, az gazdaságosabb. Délután kimosod, másnapra megszárad. Gatyákat nyilván nem, de én pl. nem mosom ki 1-2 hordás után a nadrágjaimat, pulcsijaimat. 1-2 hetente meg gondolom hazamész, nem? Akkor ki tudod mosni otthon.
2012. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem nagyon szoktam hazamenni 1

2 nem tesznek túl jót a kéznek a mostani enzimes mosószerek (mérgek)

Akkor már vennem kéne inkább egy nagyobb benzines kannát, beleszórni pár műanyag golyót félig megtölteni mosószeres vízzel és 1 percig rázni. Utána öblíteni.


De azt gondolom, hogy a ló túloldalára se kellene átesni.

Egyébként nem a pólóim a legbüdösebbek és nem járhatok mindig 2 pólóban, inkább vennem kéne még ruhát.

2012. okt. 8. 17:49
 7/11 anonim ***** válasza:

kínaiban vagy turkálóban nem olyan drágán tudsz venni 2 - 3 pólót, pulcsit

a Cosmos tele van olcsó cuccokkal

2012. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem az is drága, meg nehezen szeretek meg egy-egy darabot. Sok olyan ruhám van amit csak így vettem mert olcsó volt és nagyon hamar megutáltam őket.


Igazából ami kéne most az egy levi's farmer meg pár jobb póló.

2012. okt. 8. 18:11
 9/11 anonim ***** válasza:
nem tudom elképzelni, hogy ilyen helyzetbe kerüljek, bocsi
2012. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én sem tudom elképzelni ezt a helyzetet, ne haragudj. Már csak azét sem, mert egy Levi's farmer árából veszek minimum 4 másmilyet, és mindig van mit felvennem.


20/L

2012. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!