Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a Takkoról?

Mit gondoltok a Takkoról?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Elmegy. Jó a választék, jó cuccok vannak csak ára egynémelyiknek horribilis.

Pl néztem katalógusból egy pulcsit, 2000 Ft volt. Bementem másnap,hát abból már nem volt,de ugyanolyan modell volt 6500ért... köszönöm

2012. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak ott jó cuccok, de a legtöbbje számomra orzalmas. A C&A ugyanez. Leginkább táskákat és bizsukat vettem itt.
2012. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is sokszor így jártam... Szerintem régen sokkal nagyobb volt a választék, úgy lárom manapság az egyszerűségre törekednek.
2012. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szoktam jó darabokra akadni, viszont én sem értem néha, miért irreálisan magas az áruk... Egy rém vékony, háromnegyedes ujjú kardigánt néztem ki, ami akciósan volt 4ezer forint... Hát nem is értettem. Nem volt benne annyi anyag sem. Úgyhogy leginkább a kiegészítőket szoktam nézegetni én is.
2012. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most vettem egy nadrágot ott 4ezerért. Le volt árazva. Ha nem lett volna leárazva, nem vettem volna meg :D Nem szeretem amúgy, a felső ruházatok nagyon rossz minőségűek szerintem, a nadrágok viszont aránylag jók, csak tényleg nagyon drágák alap áron. :D A fehérneműket viszont szeretem :D
2012. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!