Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a Tommy Hilfiger...

Mit gondoltok a Tommy Hilfiger márkáról?

Figyelt kérdés
Illetve a Hilfiger denimről.

2012. okt. 3. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
jók nagyon, csak itthon drágák:(
2012. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
külföldön még drágább (kivéve az ilyen outletek)
2012. okt. 3. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Valahogy nem az én stílusom. Pénzem egyébként lenne megvenni egykét ilyen cuccot is, de más márkákat szeretek, amik a stílusomhoz jobban állnak. Ahhoz képest, hogy milyen átlagos, szinte null dizáyn kb 40+ os életkorú üzletemberekre való a Hilfiger, ahhoz képest viszont túlárazott. Peek and Cloppenburgban szoktam látni, de más márkák ezerszer jobban bejönnek abból az áruházból például.
2012. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én a Hilfiger denimet szoktam venni az sokkal fiatalosabb mint a sima.

És én nem az üzleti ruházat részét hanem kapucnis pulcsi meg ilyesmi.

2012. okt. 7. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz,de ha választanom kell TH és más közöt(Rl,gant,lacoste és kevésbé ismert társaik) akkor valahogy sose a Hilfigerre esik a választásom. Igazábol nekem kicsit olyan "fantáziátlan" darabjai vannak,többségükben semmi extra sincs,nincs olyan megkülönböztető stílus jegye,hogy márkajelzés nelkul is felismerne az utcan az ember. Jo marka,de én nem kulonosebben szeretem.
2012. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ralph Lauren azért úgy gondolom egy fokkal drágább kategória , vannak nagyon jó ruháik (főleg az ingek),de a sima ruháikból csomó túlárazott de nagyon.Pl felpróbáltam egy sima kapucnis pulcsit 1 szinü kis márka jellel ,hát egy rész elég hülyén volt a méretezése.Másrészt anyaga is elég gagyinak tűnt.40ezer forint volt.Hilfiger denimből 27ért vannak a kapucnis pulcsik pl és vastagabbak meg úgy jobb minőségűek.

Lacostot én nem szeretem:DD

2012. nov. 18. 21:24
 7/7 anonim válasza:
Kedvencem, nagyon jó. Minőségi termékeket gyártanak, amik jó pár évig bírják a strapát és még nagyon jól is néznek ki. Szeretem az elegáns dolgokat, szóval amikor csak tudok onnan vásárolok. :)
2013. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!