Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek már megengedhetem...

Szerintetek már megengedhetem magamnak magassarkú cipőt?

Figyelt kérdés
13 éves vok és minden alkalommal amikor cipőt megyünk vásárolni anyum soha nem vesz nekem magassarkút. Félreértés ne essék, nem 15 centis sarkúra gondoltam, de azért egy 8 centis telitalpú cipőt megengedhetne, vagy nem?

2012. okt. 6. 16:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

ejj de érdekes, hogy mind vagy farkas fruzsi vagy eufrozina.. :) És pl annak a frubogyónak a képét éppen ma láttam weheartit.com-on, tehát 100% az esély arra, hogy nem saját készítésű a kép.

Na jól van, nem égetlek be, de tudjuk hogy te vagy a farkas fruzsina meg a másik csaj is, és azt is megmondom, hogy nincs mire beképzeltnek lenned, mert ha te vagy az a lány, aki ezen a képen szerepel: [link]

Akkor.. no nem akarok csúnyát mondani, de láttam már nálad szebbet is.

Most pedig tapsold meg magad, mert gondolom lesz olyan gyk felhasználó aki beküldi a képed a napiszarnak. :)

2012. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 agi91babe ***** válasza:

Kedves Gagyifrozina!


1. Fogyóqrával kezdhetnéd a szezont;) De ez csak egy jó tanács..


2. Egyáltalán nem vagy szép. Munkámból kifolyólag elég sok szép lányt látok minden nap. Te nem vagy az. Sem különleges. Pont


3. Irigység szele engem nem fenyeget, ízlést kaptam a szüleimtől, az anyagiakkal sincs baj;)


4. Buta vagy....

2012. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Eufrozina.wok ***** válasza:
0%

Elárulom neked : Farkas Fruzsina+Eufrizna Wolf+Fruzse ezek mind az én neveim a Fruzsee becézés és az Eufrozina Wolf az a külföldi nevem. És saját készítésű a kép wazze hát ha én wok rajta még jó hogy saját készítésű xD

"Te is wc-n voltál amikor az észt osztogatták"

2012. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Eufrozina.wok ***** válasza:
0%

agi91babe : Na ne! Csak tudd h egyáltalán nem érdekel más véleménye....:) A nyomi szüleid meg nem érdekelnek.És ha te már ilyen vagy akkor én is olyan leszek :

Remélem a szüleid nemsokára a sírba lesznek. És ha te leszel ott lent áldott legyen az a nap , meg fogom ünnepelni azt a pillanatot! :)) Nekem egy 19-20 éves dumálhat , hisz tudod az öregeket hamar le lehet koptatni és égetni.

ÉS TUDOD , HOGY MINDIG IGAZAM VAN , HISZ ISTEN FIA VAGYOK! Te meg az ufóké...

2012. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Eufrozina.wok ***** válasza:
0%
nekem csobogtok patakok???
2012. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Eufrozina.wok ***** válasza:
0%
Azt hiszitek , hogy engem letudtok lőni? xD Elsőnek szülessetek meg még egyszer!
2012. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 agi91babe ***** válasza:

:D:D:D:D:D.....húúúde meg fog még szopatni az élet kicsilány...remélem akkor majd manduláig nyeled. ;)

Én itt befejeztem. Ciao Bella...

2012. okt. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

1. kövér vagy édesem, 13 éves létedre elég termetes fenékkel áldott meg a sors, tehát ahelyett hogy ide írogatnál, inkább eljárhatnál futni, legalább az hasznos is

2. a facebook linkeket azért másoltad be, hogy megmutasd hányan lopják a képedet, de ha mind a tiéd, akkor mégis mi a retkes f.szért linkelted be ide? Olyat mutass, ahol más felhasználó használja a te képeid, ne azt, ahol te használod a saját hülye, ízléstelen képeidet.

3. a szüleid igazi p*csát neveltek belőled, de már most meg tudom jósolni, hogy alaposan meg fognak szopatni ha ilyen naiv hozzáállású leszel.

4. a világ legneveletlenebb gyereke vagy, ezt eddig is tudtam, de most hogy látom, hogy más halálát kívánod, már inkább sajnállak, minthogy utáljalak, gratulálok neked tényleg. Nem elég hogy egy hülye taknyos tinip*csa vagy, még ezzel kérkedsz is. Szuper vagy, de tényleg.

2012. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
én írtam a kérdést és, légyszi ha kérhetném EZEN itt ne vesszetek össze. :)
2012. okt. 16. 18:49
 30/31 anonim válasza:
amíg a vagyok-ot "vok"-nak írod addig ne.Ráérsz majd 16 -17 évesen.
2017. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!