Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek már megengedhetem...

Szerintetek már megengedhetem magamnak magassarkú cipőt?

Figyelt kérdés
13 éves vok és minden alkalommal amikor cipőt megyünk vásárolni anyum soha nem vesz nekem magassarkút. Félreértés ne essék, nem 15 centis sarkúra gondoltam, de azért egy 8 centis telitalpú cipőt megengedhetne, vagy nem?

2012. okt. 6. 16:55
1 2 3 4
 11/31 Eufrozina.wok ***** válasza:
8%
Engem akkor sem érdekel :D Lehet h túl sem fogom élni azt a bizonyos 40-50 évet. Ha meg mégis és olyan lesz a lábam hát így jártam , de akk is : I Love Magassarkú <3
2012. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
86%
Bocsi az offért,de muszáj leírnom,hogy Eufrozina.wok, te mennyire egy idióta,beképzelt kis 13 éves tinipcsa lehetsz,aki felnőttnek képzeli magát. Azért gondolhatnál arra is,hogy egy tőled idősebb talán okosabb, tapasztaltabb nálad!
2012. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
75%
Egyet értek a 12-es hozzászólóval! :)
2012. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 agi91babe ***** válasza:

Eufrozina drága...gratulálok az értelmi színvonal emeléséhez.

Egy tanácsom van. 15 centi alattit ne is vegyél. És lehetőleg minden nap hordd.

Remélem a nyakad is kitöröd benne... ;)

2012. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 Eufrozina.wok ***** válasza:
0%
Nyomi rosszakarók : Szerintem a magassarkúaknak a dobozára nincs ráírva , hogy +18! :) És most amúgy azt hittétek , hogy lemondok a magassarkúról??xD Totálra nem érdekel mit gondoltok. Lehet , hogy beképzelt vagyok és tudod miért vagyok beképzelt?? Mert van miért! Facebookon/Twitteren több mint 1000-en lopják a képeimet és gondolom nem ok nélkül csinálják. Sok mindenki lenne a helyemben és sok mindenki is örülne ha mindennap több 10db drága cuccot kapna és minden hétvégén kirándulni menne :) Ez nem beképzeltség.... Jha és ha még erre is lenne válaszod előre is visszaválaszolok : Sajnálom , hogy a te szüleid nem adták meg ezt neked! :))
2012. okt. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Jól van kislány, majd elmúlik..Pláne, ha majd 15 évesen harangozni lehet benned..
2012. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Eufrozina.wok ***** válasza:

Átkozódj csak! Magadnak ártasz!

Bár lennél kutya legalább valaki szeretne egy kicsit :)

2012. okt. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Eufrozina.wok ***** válasza:
Szívesen beütném az orrod...de minek javítsak a kinézeteden??!
2012. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Ejha.. tudod lopott szöveg nem áll jól ;) Egyébként.. én a helyedben többször nézném a napiszart mert mostanában az ilyen kis csicskák kerülnek fel oda :D

Megnézném szívesen a facebookodat, kíváncsi vagyok hogy az ismerőseid közül ki az aki lopkodja a képed... ugyan már, egy kis 13 éves takonytól melyik hülye lop képet? :)

2012. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Eufrozina.wok ***** válasza:

Ha ennyire kíváncsi vagy felsorolok neked néhányat :

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Képzeld nem csak ennyi van..és azt is képzeld el , hogy milyen sok hülye lopja a képemet ;)

2012. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!