Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítség! Mit tegyek?

Segítség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves leszek és a mellméretem 70/b-s.Anyukám nem akar venni szivacsos melltartót pedig már bőven lehetne.

Hogy tudnám rávenni?! mindegyik oszt.társamnak szivacsos van:/



2012. okt. 5. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél saját magadnak.
2012. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igaz:D de ha meglátja akkor mit mondjak neki?:DD
2012. okt. 5. 16:17
 3/6 anonim ***** válasza:
vettem a XY áruházban...ennyi.
2012. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És a XY az hol van?:)
2012. okt. 5. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! A b-s mell nem is olyan pici, mint gondolod. Nekem valahol b-s, c-s között van a kosárméretem, és teljesen megvagyok vele elégedve. És egyébként a fiú ismerőseim azt mondták, hogy bár nézni legjobban a d- kosarat nézik meg, de melltartó nélkül a b-s, c-s a legjobb ;) Szóval szerintem nem érdemes szivacsos melltartót venned, inkább légy büszke az alkatodra, mert ezek szerint törékeny vagy, vagy legalábbis a hátad keskeny, és teljesen jó melled van hozzá. Ha mégis a szivacsos megoldás mellett döntenél, akkor azzal tudod a legjobban kicselezni anyukádat, ha olyan fazont veszel, amiben van egy kis zseb a kosárban. Ez azért jó, mert a boltokban, pl. intimissimi, triuph lehet kapni külön olyan kis szivacsot, párnácskát, amit bele lehet tenni, aztán kivenni. Szóval te vegyél párnácskát, anyukáddal meg vetess meg egy ilyen melltartót, aztán ha gondolod, akkor használod a tömést. 21/l
2012. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm szépen:) ez jó ötlet:D
2012. okt. 5. 18:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!