Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek nem lesz...

Lányok, nektek nem lesz lábszagotok a balerinacipőben? Kort írjatok kérlek

Figyelt kérdés
Múlt héten vettem egy balerinacipőt és kétszer volt a lábamon de utána minden esetben lábszagom volt. 15 l
2012. szept. 29. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hallod :DDD Én eddig soha nem hordtam csak most szoktam rá, de olyan lábszagom lesz benne, hogy valami hihetetlen, pedig soha semmilyen másik cipőben csak ebben, kicsit szarul is érzem magam miatta.. de ilyen neylon vagy krepp zoknival segíthetsz rajta.. 19/L
2012. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
néha,de szerintem függ attól is,hogy hol veszed,vagy használj hintőport
2012. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
műbőrből van, nem? akkor nem furcsa a lábszag, sajnos ez van
2012. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

de igen. New yorkeres, tehát textilből van :D Általában 2 hetent mosom, még nem lett semmi baja egyiknek sem :D

19l

2012. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem használok balerinacipőt, de van egy tippem a hintőporon túl amit már egyik hozzászóló említett is. A cipődbe éjszakára tegyél szódabikarbónát, állítólag kiűzi a rossz szagokat.
2012. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott lábszagom lenni tőle mondjuk én egy héten 2x hordom táncra és akkor nem szoktam szagolgatni a lábam de én még egyszer sem éreztem és még senki sem panaszkodott nekem :D
2012. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De ő a topánkára gondol nem a balett cipőre azért az légáteresztőbb, abban nekem sem volt.. pedig 8 évig minden nap a lábamon volt, az órákból kifolyólag, de ebben a topánkában.. meghalok, ha leveszem kb. :D
2012. okt. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
🤩🤩🤩🤩
2023. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!