Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek van lábszagotok...

Lányok, nektek van lábszagotok nyáron? Kort is légyszi

Figyelt kérdés
nekem szokott sajna de van lábdezodorom 19 L
2011. ápr. 28. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

De miért pont nyáron? Inkább télen, amikor zárt cipőt hord az ember.

A hintőpor egyébként sokat segít.

2011. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokott. Amúgy gondolom azért nyáron, mert télen a zárt cipőkhöz zoknit, harisnyát vesz az ember és kevésbé izzad... Nyáron meg a szandálokba, magassarkúakba nem feltétlen húz az ember semmit a lábára, mezítláb meg hamarabb beleizzad.

Nekem is szokott lenni, de általában megmosom ha hazaérek. Máshol meg úgysem veszem le a cipőm. (Ha cipőt venni megyek akkor direkt húzok harisnyát.) A lábdezodort még nem próbáltam, de lehet kifogom. 20n

2011. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Nekem évszaktól függetlenül,akkor izzad,ha ócska kínai cipőt veszek fel. Azért veszek olyan cipőket(is),mert pincér vagyok,és a sok szaladgálástól ugyanúgy széttposnám a tizenezreset is,szóval melóba trappolni inkább az olcsót. Na abban tudnak szagok keletkezni,én is használtam egy időben dezodort,de valóban sokkal jobb a sima mezei hintőpor.


25/N

2011. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem, csak ha műszálas zokni van rajtam, de mivel rájöttem hogy az nemjó ezért nem hordok, szóval nem szokott, mivel nyáron kb alig vagyok zárt cipőbe, szóval szellőzik a lábam
2011. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem telen - nyaron szokott :(13
2011. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden két lábon járó és embernek csúfolt lénynek van lábszaga valamilyen mértékben. A mértékét több tényező alakítja, de alapvetően van mindenkinek.
2011. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem sajnos eléggé szagos, nyáron, télen nem, pedig még zoknit is veszek a sportcipőhöz, félcipőhöz. szóval nem vágom mér, pedig fiatal is vagyok, be szoktam hintőporozni reggel, amikor elmegyek suliba, de elég hamar bebüdösödik.

nem tudom mit csináljak ellene, jó lenne pár tipp.:) bár a lábdezodort még én sem próbáltam, lehet hogy kellene, hol lehet kapni, nektek bevált?

14/L

2011. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pfújj lányok, hát ez gusztustalan :S
2011. ápr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
undorító !!!!! még el is áruljátok ????????????
2011. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-9 ti vagytok a gusztustalanok! No meg persze én sok ember szemében! 😥😥😥😥
2023. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!