Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron miért hordtok csőgatyát...

Nyáron miért hordtok csőgatyát? Oo"

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék,nekem is van,de egyenlőre a szekrény mélyén.Egyszerűen,nem értem nekem rövid nadrágban melegem van,nem hogy csőnadrágban.40 °C-ban,minden 2. emberen csőgatya van:S Én tudom,hogy divat,meg szeretem is,de nem nyáron...
2011. aug. 22. 01:39
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
ja meg pár napja,egy lányon olyan kockás sálat is láttam...mondom jólvan xd
2011. aug. 22. 01:40
 2/31 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon zavar, hogy nem mindenki úgy öltözik, mint te? Cicalány.
2011. aug. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%
Nekem tiszta seb a lábam. Illetve sebhely. Nagy, csúnya sebhelyekkel van tele a lábam, comtól a bokámig, egész nyáron hosszúfarmert hordtam. Nem tudtam, hogy ezzel embereknek fizikai fájdalmat okozok. Persze ha rövidet hordanék az fájna másoknak, vagyis a szemüknek. Most akkor mit csináljak, hogy mindenkinek jó legyen és ne okozzak bosszankodást senkinek?
2011. aug. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%
irigyellek hogy ez a legnagyobb bajod az életben:) nekem konkrétan 1 éve nincs pénzem kozmetikusra,és nem fogom 1-2naponta borotválni a lábam,mert kipattogzok amugy is tőle és nem szép látvány,illetve nem is jó h állandóan be van gyulladva a szőrtüszőm.így amikor épp dolgom van előfordul a hosszú nadrág.nabumm,megyek elásom magam.
2011. aug. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
40%
Csak azért, mert te egy elkényeztetett p.csa vagy akinek a fél segge kilóg a nadrágból, plusz kint van a melle ugyanezt nem kell elvárni mástól is.
2011. aug. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%

Most szegény kérdezőt szidjátok egy ártatlan kérdésért.

Egyáltalán nem elkényeztetett p.csa, mert melege van.

És szerintem is furák a hosszúnadrágos emberek ilyenkor, mert én konkrétan ujjatlanban és farmershortban kókadozom.

Szóval tényleg fura:)

2011. aug. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
63%

04:55-ös vagyok még:

Nekem is sebes, heges a lábam, de ez 40 fokban nem érdekel se engem, se másokat

2011. aug. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
64%
Hagyjátok már a kérdezőt, jesszus:D
2011. aug. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
45%

Tegnap a barátnőmmel mentünk vásárolgatni, és délután volt 30-33 fok tuti. Picit ducibb (Nem nagyon) és Ő karban, vállban erősebb. És mi volt rajta? Csőfarmer (mint mindig) trikó és KARDIGÁN!!!! Mindig megkérdezem viccesen, hogy nincs e melege míg én a pánt nélküli, szinte átlátszóan vékony ruhámban voltam mellette de megszoktam. Zavarja hogy dagibb a karja és így akarja eldugni.

De amúgy én sem értem, mert amikor melegem van, na akkor tuti nem vennék fel hosszú melegebb cuccokat csak mert nem vagyok tökéletes.


Egy korábbi válaszoló: te akkor nem szőrtelenítesz mert nincs pénzed kozmetikusra? :oooooo Szép...

2011. aug. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%
szard már le ki hogy öltözködik.. foglalkozz magaddal és bulizz vagy vmi. na jóéjt
2011. aug. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!