Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron miért hordtok csőgatyát...

Nyáron miért hordtok csőgatyát? Oo"

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék,nekem is van,de egyenlőre a szekrény mélyén.Egyszerűen,nem értem nekem rövid nadrágban melegem van,nem hogy csőnadrágban.40 °C-ban,minden 2. emberen csőgatya van:S Én tudom,hogy divat,meg szeretem is,de nem nyáron...
2011. aug. 22. 01:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Én vagy azért veszek melegben hosszúnadrágot, mert épp nem volt időm leborotválni a lábam, vagy épp menstruálok és pont nincs a közelben sötét színű rövidnadrág.

És igen, melegem van benne, de akkor sem tudok mást felvenni.

2011. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom, mert tinik, nincs többre fantáziájuk, mint amit a többi tinin látnak XD XD XD :P :P


Rajtam május óta nem volt hosszúnadrág... :))) szeretem a meleget, és bőőőven lesz még alkalmam farmert hordani ősszel és télen...


Az meg, h vki azért nem szőrtelenít, mert nincs pénze kozmetikusra???? WTF???

2011. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
20%

ISTENEM.

tudtok olvasni???? egy szóval nem írtam,hogy nem szőrtelenítek.azt írtam,hogy nem fogom naponta leborotválni a lábam,mivel a szőrtüszőgyulladással nem tudok mit kezdeni és ha naponta rámennék biztos még szebb lenne.és akkor kiegészíteném azzal,hogy hetente 1x mindig leszedem. értő olvasásból gondolom 5-ös volt mindkettőtök aki szerint nem szőrtelenítek mert nincs pénzem-.-'

fogjatok kezet!;)

2011. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen egyetértek a kérdezővel. Hogy tudjátok ugyanazt a farmert hordani télen, mint nyáron? Én biztos elájulnék benne.
2011. aug. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Hát igen...:/
2011. aug. 23. 11:36
 26/31 anonim ***** válasza:
én azt sem értem, hogy egyáltalán miért kell csőgatyát hordani? Ez kizárólag a nagyon magas és nádszál karcsú lányoknak áll jó, ehelyett mindenkin ilyet látok és szerintem borzasztóan néz ki a legtöbb lányon!
2011. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ja. Ment az utcán egy kövér nő, és undorító volt, ahogyan a csőnadrág ráfeszült a lábára..
2011. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Fiú vagy, és csőnadrágot hordasz?! Bocsi, de ez elég b.zisan hangzik.

19L

2011. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
1 db van...
2011. aug. 26. 14:17
 30/31 anonim ***** válasza:
Én nekem a lábamon kiskoromról maradt nem kevés szúnyogcsipés hely ami elég csúnya. és az alakom se valami elfogadható.30fok felett már felvettem 1 farmershortot de nehéz volt rá szánni magam. de most tényleg nem azért ez téged mitzavar? -.-
2011. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!