Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron miért hordtok csőgatyát...

Nyáron miért hordtok csőgatyát? Oo"

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék,nekem is van,de egyenlőre a szekrény mélyén.Egyszerűen,nem értem nekem rövid nadrágban melegem van,nem hogy csőnadrágban.40 °C-ban,minden 2. emberen csőgatya van:S Én tudom,hogy divat,meg szeretem is,de nem nyáron...
2011. aug. 22. 01:39
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
47%
én legalább nem cuppanok oda a metró-, vagy buszüléshez és nincs egy nagy izzadságtócsa a fenekem alatt, amikor felállok. elég gusztustalan ám az is. meg nekem ugyanolyan melegem van hosszú meg rövidnadrágban is, sőt a rövidben még érzem is, hogy égeti a lábamat a nap, és az sokkal rosszabb. amúgy meg mit foglalkozol azzal, hogy ki hogy öltözködik? mi a fenéért zavar, hogy valaki nem rakja ki minden testrészét a kirakatba? törődj a magad dolgával.
2011. aug. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem aki nyáron csőgatyát hordd, az vagy nagyon kényelmesnek találja, vagy sebes a lába, vagy éppen nem érkezett borotválni. A sálról meg annyit, hogy azt azért teszik fel, mert jól néz ki, nem pedig azrét, mert fáznának :D ÉN specie nyáron minél rövidebb nadrágot, szoknyát (nem minit, és nem is tapadósat) veszek fel, nem bírnám csőnaciban, vagy sálban, de mindenkinek szíve joga, hordja egészséggel :)
2011. aug. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem mondtam,hogy zavar...csak furcsa.És a barátaim szerint is az.:S

Most ezzel nem akartam megbentáni senkit.

Jaamúgy fiú vagyok :DDD

De nem ilyen emo huszár xd

1 csőgatyám van,amúgy farmert hordok:Dxd

2011. aug. 22. 08:44
 14/31 anonim ***** válasza:
86%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:08


meséld már be hogy hosszunaciba hüvösebb van mint rövidbe:D:D:D:D...és hogy hosszu naciba nem cuppansz az üléshez...max nem az ülés lesz nedves hanem a gatyód...


én sem tudom elképzelni, h mikor szinte semmi ruhában meghalok a melegtől mások hogy képesek bármi hosszut, pláne farmert, v fekete cicanacit elviselni magukon...nekem is van seb a lábamon...nincs tökéletes lábam...mégse rejtegetném, mert olyankor marhára lesz*rom más véleményét...:)

22L

2011. aug. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
80%
ááá még látni is rossz, hogy ilyen melegben hogy tudnak egyesek hosszú farmert felvenni :D 14/L
2011. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi hülye válaszoló, hogy felkapják a vizet. :D


Nekem meg foltos a lábam, mert tiszta pigmenthiányos, úgy nézek ki, mint egy boci. Mégse hordok ezért hosszúnadrágot. :D

Ennyi erővel járkálhatnék garbóban, mert a nyakamon is van egy kisebb folt.


Azon meg én is jót nevettem, hogy rövidnadrágban tócsás a popó, de hosszúban nem. :D

2011. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszúgatyát hordok, de mondjuk nem vagyok lány, és nem is farmer, hanem most épp túragatya. Amúgy rövidnadrág szokott lenni rajtam, de mivel légkondícionált irodában dolgozom, ezért végülis mindegy.
2011. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
45%

Nekem nincs csőgatyám.

De komolyan nem mindegy az neked hogy ki hogyan öltözködik?

Az ő dolguk, most komolyan..

2011. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Utolsó,mondtam,hogy nem az hogy bajom van vele,hanem fura.

Mert nem igaz,hogy nincs melegük...

2011. aug. 22. 11:05
 20/31 anonim ***** válasza:
84%
Én is hosszú csőnadrágot hordok, mert nincs egy rövidnadrágom se. Vastag a combom, meg fehérek a lábaim(nehezen barnulok le) és a borotva miatt kipattogzok. De felülre felveszek csőtoppot. Meg a bőröm miatt, olyan gyógyszert szedek, hogy nem ajánlott napon lenni hosszabb időkre.
2011. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!