Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rocker vagyok? Vagy mit...

Rocker vagyok? Vagy mit mondjak/csináljak?

Figyelt kérdés

Jó ez így nagyon szánalmasan hangzik.. de az a problémám hogy a stílusom miatt sokan akikkel találkozok, (és mondjuk régen nem láttak) le Rocker-eznek.. (Nem tartom magam Rocker-nek, bár mindig Rock üvölt a fülemben, és eléggé beszólós lázadós bunkó lettem, de én inkább olyan egyéni vagy milyen stílusúnak tartom magam)

Többnyire ezeket hordom:

fekete magas szárú cipő, amiben van egy rózsaszínes pirosas csík.. (amit még 40 fokban is képes vagyok felvenni)

Többnyire fekete (cső) farmer ami a térdénél ki van szakítva

Sötét színes felső (ez többnyire megtöri azt a full fekete dolgot.)

A hajam fekete, benne vörös melír, Fekete szemceruza + szemspirál. a kezemen vagy 20 karkötő, köztük egy olyan tüskés rocker karkötő (vagy mi) három gyűrű (gy karmos, egy rózsás, és egy olyan piercing kinézetű vagy milyen és mind fém, de a rózsásban van fekete)

(nem vagyok az a divatmajom, nem azért hordom ezeket, hanem mert nekem tetszik, és másnak a környezetemben nem)

Mit tudok ilyen helyzetben mondani, vagy tényleg mondhatom magam Rockernek?

Köszi.

(ja és mielőtt írnád hogy mekkora egy 10 éves gyökér vagyok, hát tökre nem, szval ilyen válaszoktól kíméljetek, csak nem tudok fogalmazni, bocs)


2012. szept. 22. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
ha te nem vallod azt magadról hogy az vagy akkor nem vagy az. nehogymár vadidegenek döntsék ezt el.
2012. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ettől dobtam egy hátast... rettentő sok dolgon fennakadtam
2012. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ettől a kérdéstől én is dobtam egy hátast. Kérdező, ha láttad volna a képemet, miközben olvastam...


1. Rock, rocker kis betű, kívéve mondatelején.

2. Most minden izé meg hozé nélkül, ha így állsz hozzá, ne valld magad annak.

3. Leírnád az együtteseket, amiket hallgatsz ? Kíváncsiság.

4. A "rockerségnek" nincsenek alappillérei. Nem huzigálunk strigulákat, hogy oké, fekete a hajam, bunkó vagyok, iszok, ismerem a Nirvánát, hejj de jó, rocker vagyok.

Azt kéne megérteni, hogy a rockerség köszönőviszonyban sincs a bunkósággal, azzal, hogy fellöklek, ha az utamba állsz.

5. Nos, ami az öltözködésedet illeti, úgy öltözöl, ahogy a akarsz. Ha full feketeben, akkor full feketében, ha lilában, akkor lilában vonulsz végig a városon. Bár én azzal nem kérkeddnék, hogy 40 fokban is zárt, fekete cipőben, ruhákban járkálsz. Bár ahogy neked jó...

6. Úgy érzed, hogy kell a fémzene, mint egy falat kenyér ? Vagy érzed a fura megmozdulást a belsődben, amikor meghallasz egy gitárszólót ? Üdv a körünkben ! Nem ? Akkor sincsen semmi. Jogod van azt hallgatni, amit akarsz. Ne skatulyázd be magad.

2012. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
az öltözködésed egyáltalán nem a rockra jellemző, inkább a mai, kicsit laza, csajos öltözetre. amúgy ez a 'kezemen vagy 20 karkötő, tüskés vagy mi, 'piercing kinézetű vagy milyen' ezek elég árulkodó dolgok...
2012. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem rocker vagy, csak ízléstelen, ezek alapján.
2012. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!