Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez szerintetek milyen stílus,...

Ez szerintetek milyen stílus, és hogy lehet tökéletesíteni?

Figyelt kérdés

19f vagyok. Annyira nem vagyok szakértő az ilyen témában, de leírom hogy most hogy nézek ki:

- Farmer térdnadrág

- fehér V nyaku póló

- kék kockás ing

- koponyás nyaklánc

- az egyik csuklómra kendő kötve

Ezt úgy hallottam olyan rocker stílus, ami persze közel áll az érdeklődési körömhöz. De ezt hogy lehet tökéletesíteni? Miket vegyek fel? Meg mit hogy hordjak szerintetek? A másik csuklómra csuklószorítót raknék, de sokan ellenzik, szerintetek? Csak normális válaszokat légyszi.



2012. szept. 7. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Hulye kerdes.Attol nem leszel rocker mert annak akarsz oltozni, ha meg ennyire erolteted hogy tanacsot kersz ahoz ,hogy hogyan ,,nezz ki rockernek'' akkor ne csodalkozz hogy beszolnak!
2012. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ez így jó, bár a kendőt levenném. nem épp rocker stílus, inkább normális srác stílus :D szóval tömeg, de nem a zaraboyokra gondolok itt. amúgy tényleg nem attól lesz rocker valaki, hogyha úgy öltözöl.
2012. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!