Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek rólam?...

Mi a véleményetek rólam? Többi lent. Légyszi nérd meg.

Figyelt kérdés
Októberben leszek 13 éves. Rocker lánynak vallom magam. Imádom a rockor, csak azt hallgatok. Általában mindig van tajtam valami fekete, vagy akár mi is de szegecses. Nem szeretem az ilyen lányos valamiket pl: hanah montana, barbikot sose szerettem, a rózsaszín színt ki nem állhatom. A kedvenc színeim: zöld, kék, vörös, piros, fekete. 150 cm vagyok kb. 43 kg. Mindenki szerint szép vagyok vagy helyes de azért nem én vagyok az iskola legszebb lánya de sokan az elsö 10be belet esznek. Ezt nem dicsekvésből, csak általánosságból írtam. Az öltözködésemről annyit, hogy nem járok talpig feketébe, de rózsaszínben sem. Nem szeretem a bő cuccokat és a magassarkúkat sem. Favorit a tornacipő. A belsőmről: kedves, szeretem a gyerekeket, megértő, kicsi hülye, olyan értelemben, hogy szeretek hülyeségeket csinálni, de nem ilyen rongálás, hanem ilyen langyi dolgokat. Az iskolai eredményeimről: 4es 5ös között vagyok. A hobbijaim: foci, görkori, főzés és persze a zenehallgatás, ROCK, ROCK, ROCK, ROCK, ROCK, ROCK. a bunkók kíméljenek. A normális válaszokat előre is köszi.

2012. szept. 16. 11:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nincs benned semmi különös. Végre valaki, aki bevállalja, hogy milyen zenét szeret. Csak így tovább....
2012. szept. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Valószínű most le fognak pontozni,de... egy leírás alapján nem lehet megismerni egy embert.Ezek a dolgok,amiket leírtál kb.minden 2.lányra érvényesek a 12-13 éves korosztályban(kivéve a rock része.)Egy emberrel beszélgetni kell,hogy gondolhass róla bármit is.Úgyhogy én azt gondolom rólad,hogy a helyesírásodon még javíthatnál. 20/L:)
2012. szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy elrtam * nézd . Koszi a választ. Ezt a kérdést azért tettem ide ki, mert nagyon sokan olyan furcsán néznek rám. Mindehol megbámulnak, de nem értem, hogy miért, mert akár kivel megyek mindig engem. De nem is öltözködom kirívóan. De legtöbbet a fiatal fiúk. De nem értem, hogy miért...
2012. szept. 16. 12:08
 4/28 A kérdező kommentje:
A többi hibáért is bocsi, de a telómon nagyon kicsik a betük és arról írtam.
2012. szept. 16. 12:11
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
az hogy bármennyire is egyéniség akarsz lenni, mindenki szarik rád magasról, ezért egy weboldalon akarod magadra felhívni a figyelmet.
2012. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

3.nak

1 nem tudsz olvasni? “a bunkók kíméljenek.‘

2 honnan veszed, hogy mindenki “szarik rám“ ? Nagyon rossz az értelmező készséged! Pont, hogy mindenki megbámul! És még egy tulajdonság: kiállok magamért, és nem tűröm az ilyen beszólásokat!

2012. szept. 16. 12:51
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

Legyek őszinte akkor is lebunkóznak, szörnyű...

A kérdést pedig maximálisan megválaszoltam.

2012. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Én tudom magamról, hogy nem ebből a célból írtam ki. Amúgy miből gondolod, miből vetted ki, hogy mindenki szarik rám. Lehet, hogy Te ezt gondolod, de szebben is ki tudtad volna felyezni magad. Amúgy tényleg, áruld el, ha nem is ismersz, miből gondolod, hogy mindeni szarik rám? Jó, mivel szeretem a rockot, hallottam már durvábbat is, de akkor sem illik ilyen jelzővel illetni, akit nem is ismersz.
2012. szept. 16. 13:15
 9/28 anonim ***** válasza:
a kettes számú tökéletesen leírta, amit én is gondolok. egyébként azt írtad, hogy sokan megbámulnak, főleg a fiatal fiúk. vajon miért?;)
2012. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
Szerintem jó ha az embernek van saját stílusa, és klassz, hogy rockot hallgatsz. :) Csak add magad továbbra is, és ne akarj beleolvadni a tömegbe!
2012. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!