Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek rólam?...

Mi a véleményetek rólam? Többi lent. Légyszi nérd meg.

Figyelt kérdés
Októberben leszek 13 éves. Rocker lánynak vallom magam. Imádom a rockor, csak azt hallgatok. Általában mindig van tajtam valami fekete, vagy akár mi is de szegecses. Nem szeretem az ilyen lányos valamiket pl: hanah montana, barbikot sose szerettem, a rózsaszín színt ki nem állhatom. A kedvenc színeim: zöld, kék, vörös, piros, fekete. 150 cm vagyok kb. 43 kg. Mindenki szerint szép vagyok vagy helyes de azért nem én vagyok az iskola legszebb lánya de sokan az elsö 10be belet esznek. Ezt nem dicsekvésből, csak általánosságból írtam. Az öltözködésemről annyit, hogy nem járok talpig feketébe, de rózsaszínben sem. Nem szeretem a bő cuccokat és a magassarkúkat sem. Favorit a tornacipő. A belsőmről: kedves, szeretem a gyerekeket, megértő, kicsi hülye, olyan értelemben, hogy szeretek hülyeségeket csinálni, de nem ilyen rongálás, hanem ilyen langyi dolgokat. Az iskolai eredményeimről: 4es 5ös között vagyok. A hobbijaim: foci, görkori, főzés és persze a zenehallgatás, ROCK, ROCK, ROCK, ROCK, ROCK, ROCK. a bunkók kíméljenek. A normális válaszokat előre is köszi.

2012. szept. 16. 11:42
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
*Mert
2012. szept. 28. 21:22
 22/28 anonim ***** válasza:
A legtöbb negatívval egyet kell értsek, amolyan tipikus...bocsi, így van.:)
2012. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nem minden egyest, de nyagyon sokat. 37ből tuti, hogy 25tel beszélgettünk ilyenről. És én az anyummal olyanok vagyunk, mint a legjobb barátnők. És nem kell bocsánatot kérned. Ezért írtam ki ezt a kérdést, hogy mindenféle választ kapjak. Köszi a válaszokat.
2012. szept. 29. 08:17
 24/28 anonim ***** válasza:
65%
remélhetőleg egyszer felnősz. ROCK ROCK ROCK ROCK kisasszony.
2012. szept. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Érdekes vagy...viszont örülök, hogy vannak ilyen emberek is! :)

Én 13 éves koromban punk korszakomat éltem...a lázadás...a rockerből punk lett (mindig rockon neveltek...de nem a tankcsapda meg ilyenek, hanem kalapács,dinamit, akela,aurora-szerintem ez alapozta meg a punk imádatát)...Aztán rámjött egy durva metalos korszak, és most leginkább metalos-punk korcs szerűség vagyok...pedig a kamaszkoromon már évek óta túl lettem...:)

Ezt csak azért írtam le, mert remélem te se fogod kinőni a rockot! :)

Ha a te korosztályod lennék, akkor tuti barátkoznék veled...:D(bár én mindig idősebb, és főleg pasi haverokkal vettem körbe magamat)


A belsődről részhez: sose bánd, hogy hülye vagy, legalább nem fogsz unatkozni! :D (én is az vagyok...bár én elég elmebeteg módon)

A belső amúgy is jobban meg fog az emberekben, szóval a külső rész engem nem nagyon izgat.../még pasiknál se az az elsődleges/ szóval számomra az, hogy szép vagy felesleges információ...meg az öltözködésed is, de a "belsőd" alapján nagyon jó fej vagy/lehetsz...:D


18/L

2012. okt. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

szia küldj privátba képet magadról, mondok véleményt, de ez jó ha felvállalod magad:)

16L

2012. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

én az eddigi hozzászólások többségével egyet értek... annyit szeretnék hozzátenni, hogy nem a ruha teszi az embert...:)

én pl. nőiesen öltözködök és a rózsaszín a kedvenc színem, de közben manson-t hallgatok...:)

egyébként rock alatt mit értessz?

17/L

2012. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem te az a fajta kérdező vagy, aki a kérdés feltevésekor csak pozitív véleményekre számít, aztán ha van 1-2 aki nem kezd el dicsérni, rögtön felháborodsz. Te kérted a véleményt, akkor miért nem fogadod el?
2013. ápr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!