Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek rólam?...

Mi a véleményetek rólam? Többi lent. Légyszi nérd meg.

Figyelt kérdés
Októberben leszek 13 éves. Rocker lánynak vallom magam. Imádom a rockor, csak azt hallgatok. Általában mindig van tajtam valami fekete, vagy akár mi is de szegecses. Nem szeretem az ilyen lányos valamiket pl: hanah montana, barbikot sose szerettem, a rózsaszín színt ki nem állhatom. A kedvenc színeim: zöld, kék, vörös, piros, fekete. 150 cm vagyok kb. 43 kg. Mindenki szerint szép vagyok vagy helyes de azért nem én vagyok az iskola legszebb lánya de sokan az elsö 10be belet esznek. Ezt nem dicsekvésből, csak általánosságból írtam. Az öltözködésemről annyit, hogy nem járok talpig feketébe, de rózsaszínben sem. Nem szeretem a bő cuccokat és a magassarkúkat sem. Favorit a tornacipő. A belsőmről: kedves, szeretem a gyerekeket, megértő, kicsi hülye, olyan értelemben, hogy szeretek hülyeségeket csinálni, de nem ilyen rongálás, hanem ilyen langyi dolgokat. Az iskolai eredményeimről: 4es 5ös között vagyok. A hobbijaim: foci, görkori, főzés és persze a zenehallgatás, ROCK, ROCK, ROCK, ROCK, ROCK, ROCK. a bunkók kíméljenek. A normális válaszokat előre is köszi.

2012. szept. 16. 11:42
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó !
2012. szept. 16. 21:14
 12/28 simpleplan159 válasza:
100%

Tök jó hogy rockot hallgatsz, jó hogy sportolsz...

Kicsit hülye és jó tanuló és kedves...

Minden megvan benned, amit én egy lányban keresek

2012. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez a belet esznek elírás nagyon tetszett :)

Én is próbálom húgomat a rockra nevelni, de az osztálytársai+nővérem nyomása túl sok ellenem így nem járok sikerrel, ő most lesz 11.

2012. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
46%
Mi a kérdés? Ez szimpla önreklám egy társkeresőben. Mi köze ennek az öltözködéshez?
2012. szept. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 VVMMvvmm ***** válasza:
68%

Némely kommentelő akkora loser, hogy nehéz szavakkal visszaadni. Próbáljátok felfogni, hogy ez az oldal az emberek közötti társalgásról szól.

A kérdező pedig-helyesen- erre használja.Mi a fenének írnak ide értetlen, okvetelenkedő emberek?

Amúgy szerintem a kérdezőnek van egyénisége és ez bíztató a jövőre nézve.

2012. szept. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
75%
Én tuti barátkoznék veled :))) Arinak tűnsz és persze Rocker vagy mint ééén :D
2012. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a normális választ.
2012. szept. 20. 16:05
 18/28 anonim ***** válasza:

1. szerintem okos nem vagy, amúgy tipikus 12 éves lány.

2. "mivel hallgatok rockot hallottam már durvábbat is..." ujujuj... kemény gyerek vagy.

a véleményem az hogy szimpatikus vagy. Nekem nem. de valakinek biztos... és ha megbámulnak, az lehet azért van, mert nevetségesen nézel ki és anyukád nem világosít fel róla.

2012. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Most bocsi, hogy beléd kötök, de miből gondolod, hogy nem vagyok okos? A viselkedésem, vagy a tanulás? Az, hogy neked nem vagyok szimpi, az oké, mer mindenkinek más viselkedés jön be. Nevetségesnek azért nem szoktam öltözni. De hidd el, az anyummal nekem van a legjobb viszonyom az egész osztályből, sőt, az egész évfolyamból.
2012. szept. 28. 21:17
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Te minden egyes embert ismersz az évfolyamodból annyira, hogy megmond, mennyire van jó kapcsolatba az édesanyjával?!
2012. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!