Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködési tipp? Fiatal...

Öltözködési tipp? Fiatal rocker vagyok.

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy imádom a rockot és egy ideje úgy is öltözködöm. De adhatnátok pár tanácsot, vagy ötletet, hogy mivel ill. mikkel dobjam fel a szerkót. De azt is szívesen elolvasom, hogy pl. Ti hogyan szoktazok öltözködni. Ja és még valami, a hajamat növeszem (most vállig érő) de szeretnék azon is változtatni. pl a fokozatos? Ja és aki csak a sílusomat kritizálná az ink. ne is írjon. A képeket is szívesen megnézem, ha küldötök. A normális válaszokat előre is köszi. NEM DIVATROCKER VAGYOK!!!!!! Amúgy csaj vagyok.
2012. szept. 17. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz úgy ahogy tetszik, és mivel lány vagy, ne fiús rocker ruhákba öltözz, az nem túl nyerő. Az én kedvenceim: bakancs (acélbetétes vagy platform), combzokni, miniszoknya láncokkal díszítve, fűzős felső, necc cuccok, szaggatott harisnya, hosszú bőrkabát.
2012. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
20%

Majmold Courtney Love-ot:D Mint Taylor Momsen, de ha hasonlítasz rá, mármint Taylorra feltétlenül keress meg!:D

[link]

2012. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tornacipõ (szakadt) farmer és akármilyen színû (szûk) póló, kendõ oldalra.

Úgy írom ezt hogy rocker vagyok szal bízz bennem :)

2012. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kendő oldalra?????? Amúgy köszi, bízok! :) :) :) :) :) :)
2012. szept. 17. 17:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Szexi rocker legyél, ne szakad/csöves!
2012. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Öltözz úgy, ahogy akarsz!!! :D

És ahogy jól érzed magadat...:) Ja és ha valami túl drága lenne neked, azt csináld meg otthon magad...jó nem azt mondom, hogy egyből varrj ruhákat, de feldobhatod a legegyszerűbb dolgokat egyszerűen, otthon, és úgy még egyedi is lesz a cuccod...:)

Én a betkós bakancs, szűk farmer, és valami szűk felső (feketében természetesen, de nem azért mert az a rockos, hanem azért mert a kedvenc színem), és oldallánc...Egyébként oldallánccal, szegecses karkötőkkel, vagy nyakláncokkal is fel tudod dobni az öltözködésedet...:)

Az én hajam meg tépett, és festett (feketére...ki gondolta volna xD)...De pl. ha koncertre megyek gyakran fűző-miniszoknya-bakancs viseletben megyek többnyire szaggatott harisnyával, vagy neccharisnyával, de imádom a csipke harisnyákat is...természetesen mindent feketében...Nem azt akarom ezzel mondani, hogy feketét hordj, csak a kedvenc színem függetlenül a sok sztereotípiától...főleg, hogy nem is rocker, hanem inkább metalos (black/death a kedvenceim) vagyok...:)

2012. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyonköszi! :) Eljen a fekete!!!
2012. okt. 14. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én öt évig képviseltem öltözködésben is a rockereket, metálosokat. Ahogy én öltözködtem: turkálóból. Tele van fekete trikókkal, jobbnál jobb, ötletes fekete pólókkal, csipkés hosszú ujjúakkal. Kínaiban úgyis csak strasszos sz*rokat lehet kapni. Ott nadrágot vettem. Egy átlagos tornacipő alap, és ami a rockerek legfőbb kelléke az az acélbetétes bakancs! Javaslom ha még nincs, és vásárlás előtt állsz, hogy jól gondold át! Nézd meg az összes fajta összes bakancsát, méretét, és főleg az árát. Vegyél nyugodtan használt bakancsot, potom áron lehet már őket kapni. Ne zavarjon, ha kopott az orra, vagy be van törve: hidd el az új bakancsod 2 hét múlva ugyanúgy fog kinézni. Vegyél nyugodtan kockás miniszoknyát, fekete harisnyával, jó időben neccharisnyával. Ezenkívül jöhetnek a koponyás kiegészítők: de vigyázat! Nehogy emo kultuszba menj át, mert könnyen át lehet lépni azt a bizonyos határt. Nyugodtan vegyél egy fekete neccharisnyát, szaggasd szét, jól fog kinézni! Minálunk a biztosítótű is sláger volt. Teleraktuk a nadrágunk oldalát, a táskánkat, pólónkat.


Fontos megjegyezni, hogy bakancsos és bakancsos között is óriási különbség van. Nem árt tisztába jönni avval, hogy szeretnél-e egy adott stílust képviselni, vagy csak átlagos rocker szeretnél lenni. Ne higyjél annak, aki azt mondja a rocker lányok nem lehetnek csinosak! Igenis nagyon csinosak, szépek, szexik tudnak lenni!


Ha tősgyökeres rocker vagy ami neked való: zenekaros pólók, pulcsik, fekete nadrág, tornacsuka, bakancs, lánc a nadrág oldalán. Vigyázat, ez a legkevésbé nőies alfaj!


Ha inkább a goth szubkultúra vonz: hosszú fekete szoknya, fűző, fekete ing, csipke, csipke és csipke, sok ékszer, nagy fekete gyűrű, hosszú fekete fülbevaló.


Ha punk vagy: gyakorlatilag mindenféle színű, élénk, és kopott farmer cucc, párducminta, extrém haj, szerintem tudod.


Ha szeretnél a középúton járni, átlagos bakancsos lenni aki nem köteleződik el egyik féle ágazat iránt, azt kell tenned amit én tettem: volt pár zenekaros pólóm, ha olyan kedvem volt azt vettem fel. Volt hosszú fekete, és rövid fekete miniszoknyám, neccharisnyám, bordó harisnyám. Volt fekete ingem, fűzőm, fekete trikók, csipkés blúzok. Vol nyakörvem, fekete rózsás nyakláncom, nagy fekete gyűrűm. A hajam sötétlila volt, vagy vörös, vagy vörös fekete aljjal. Hidd el, elmész egy turiba, ha valami megtetszik megveszed, és kifog alakulni a stílusod! :)

2012. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. okt. 31. 07:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!