Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mennyire adtok magatokra...

Ti mennyire adtok magatokra fiúk lányok?

Figyelt kérdés
megveszitek a divatos ruhákat bershka pull&bear, zara boltokban, vagy inkább kínaiba vásároltok olcsó gyenge minőségűt?
2012. szept. 22. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

inkább a márkás ruhát veszem meg drágán. Vagy a márkás ruhát olcsón a turkálóban ;)

19L

2012. szept. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem abszolút nem ettől függ, hogy ki mennyire ad magára, hogy hol és mit vásárol, ugyanis gyakorlatilag ugyanott gyártják azokat a cuccokat, amiket az általad említett inditex boltokban vásárolsz, mint a kínaiban árultakat, csak a berhka, zara stb. márkákon ott a márkajelzés.

az igényesség nem ott kezdődik, hogy márkás ruhákban jársz, hanem a tisztaságnál, a minőségi, nem szakadt ruháknál és ápoltságnál.

2012. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én általában Espritben szoktam vásárolni. Inkább kevesebb ruhát veszek, de azok jó minőségűek legyenek.
2012. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én általában nem veszek drága ruhákat, de nagyon megválogatom, hogy milyen minőséget veszek az átlag kategóriából.

A ruháimat viszont jól összeválogatom, nekem egyáltalán nem számít a márka. Azzal általában csak villogni akarnak, és nem azért veszik meg, mert kényelmes/jó minőségű/tényleg szükségük van rá.

2012. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!