Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Hogyan adtok magatokra...

Lányok! Hogyan adtok magatokra a mindennapokban? Otthon is nagyon csinosak vagytok? Mennyi időt fordítotok magatokra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
őszintén, én nagyon sokat foglalkozom magammal. sajnos vagy nem sajnos, én nem születtem egy szép arcú lánynak, de mindent megteszek, hogy a legjobb formámat hozzam. reggelente kábé egy óra, amíg elkészülök, (haj, smink, plusz ruhaválasztás), bár én ezt igazából élvezem, és nem szeretek kapkodni. ezen kívül festem a hajam, meg hetente 1x-2x eljárok szolizni, plusz a körmeimet is rendben tartom. hát ennyi :) kövezzetek meg :) itthonra általában azért nem festem ki magam, ha nem megyek sehová, vagy ha csak a boltba kell elszaladnom.
2012. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Minden reggel 20 percet szenvedek csak azzal hogy kiszempillaspirálozzam magam, ennyi az összes sminkem. 4 féle spirált használok, szóval eléggé elpepecselek vele:D

De a végén brutális műszempilla hatású pilláim lesznek. Ez kb havi 3000 ft, mert nem egyszerre fogynak el. Plusz még betenni a kontaktlencsét minden reggel és kivenni este, az 2x3 perc, és hát havi 5000 forint egy pár.

Öltözködésileg sajnos eléggé sznob vagyok, nem vagyok hajlandó az Orsayen kívül máshol vásárolni.

Egyrészt mert nem szeretem ezt a sablonos kínai stílust, nem szeretem a mintákat, és ezeket a csilivili leopárd mintás Grucci és Naomi Caramelles sztáffokat.

Másrészt egyszer vettem egy egyszerű fekete farmernadrágot az Ázsiában, és 3 mosás után pár helyen kifehéredett és azért rendesen kinyúlt, pedig csak fekete ruhákkal mostam.

Egyébként inkább veszek 6000-ért egy igényes, minőségű stílusombeli drága pólót, minthogy vegyek hármat amiket szégyenlek felvenni.

Otthon nem lehetek csinos, mert Anya azzal cseszeget, hogy milyen sovány vagyok, szóval csak bőbb cuccokban járok, mert idegbeteg leszek attól, hogy nem mehetek el mellette anélkül hogy be nem szólna, hogy "na, most is hányni mész?":)))) Őt kéne pszichológushoz vinni, nem engem.

Ja még a hajmosás amit ki kell emelnem. Képes vagyok bent ülni a fürdő kádban plusz egy órát hajpakolással a fejemen, hogy szép legyen a hajam:D

2012. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig megadom a módját.Két-három naponta hajat mosok,hogy mindig szép legyen.Indulás elött kb másfél órát tollászkodom.Sminkelek(alapozó,tus,spirál,szájfény,pirosító),a hajamat vagy begöndörítem vagy kisimíttom vagy vmi egyszerű frizurát csinálok.Szinte mindig magassarkút viselek.Gyakran van rajtam szoknya.Nőies a stílusom.

Ha tudom,hogy nem kell mennem egésznap sehová akkor viszont átváltok naturba.Se smink,se csinos ruha.


18/L

2012. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is sokat foglalkozom a szépségápolással,mindenféle kencét használok,amik a mindennapi rutin részét képzik. Ha megyek valahova kisminkelem magam,megcsinálom a hajam és szépen felöltözöm. A körmöm mindig ki van festve. Viszont otthon nem törekszem arra,hogy csinos legyek,max ha vendégek jönnek. Szóval otthon kényelmes melegítőben,vagy ruhában vagyok,melltartót sem veszek fel,nem csinálom meg a hajam és természetesen nem is sminkelek.
2012. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jézusom, én most itt majdnem leestem a székről.. Nagyon meglep, hogy egyes nőtársaim 1-másfél órát készülnek reggel. Nekem max. 20 perc (fürdéssel együtt), de mondjuk ehhez hozzátartozik, hogy én nem sminkelek, mert fölöslegesnek tartom.

Ezen kívül magamra annyi időt fordítok az alap tisztálkodási, hajmosási dolgokon kívül, hogy úgy évente 3-4-szer elmegyek fodrászhoz hajat vágatni.

Otthon meg rövidgatya + pólóban vagyok.

2012. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én se értem ezt. Reggelente zuhanyzok, fogat mosok, hajat mosok, megszárítom, formázom a hajam -kiegyenesítem vagy feltűzöm- kisminkelem magam -korrektor,alapozó,púder, szemhéjpúder,tus, szempillaspirál, pirosító. Kiválasztom mit veszek fel, bepakolom a cuccom és iszok egy teát.. Mindössze 45 perc alatt!

Nálam nincs általános, minden nap máshogy nézek ki, már volt, hogy pizsi nadrágba mentem iskolába, volt hogy teljes puccba. Van, hogy meg se fésülködök, ki se sminkelem magam.

Attól függ milyen lábbal keltem fel. Na meg "Falun mindegy, városba nem nézik" - "Iskolába ki nézi?!" Nem vergődök a földön, ha úgy megyek el itthonról, mint aki a kertbe készül füvet nyírni. Kit érdekel?!

Itthon 0 smink, pizsi, kócos haj.

2012. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!