Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha valaki a mindennapokban...

Ha valaki a mindennapokban szoknyában jár, az már kiöltözés?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem kiöltözés:) kiöltözés az lenne ha mondjuk ilyen báli ruhákba járna valaki csak hétköznap vagy kosztümbe csak:)
2012. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 harisnyababee ***** válasza:

Szerintem nem, bár függ attól is, h milyen szoknyára gondoltál.. Rengeteg féle van, többségük tökéletes hétköznapi viseletnek. De ha pl ilyen alkalmi, vagy kosztümhöz való szoknyára gondolsz, az már kelthet kiöltözős hatást. De azok sem feltétlenül, attól függ mivel kombinálod.

De csak, h egy példát mondjak: a farmerszoknya sztem semmikép nem kelt kiöltözős hatást! Egyébként meg majd kitapasztalod magadon, kísérletezgetni kell, és kialakul majd szépen.

Am az esetek 80%-ban én is szoknyát hordok, de sosem kaptam olyan visszajelzést, h ki lennék öltözve(kivéve persze, ha pont az volt a cél..:))

2012. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha a ami fiatalok megjelenését vesszük alapul, akkor igen! (A tornacipő + szakadt gatyához képest mindenképp.)

De, ha neked ilyen a stílusod örülj neki, és élj vele! :-)

Sajnos kevés lány gondolkodik hasonlóan.

20/f

2012. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En heti 7 napbol 4-5 napban szoknyaban/ruhaban jarok es ez nekem nem kioltozes. Ilyen a stilusom, imadom a ruhakat, a noies ruhakat, jol erzem magam bennuk, nadragbol is a noiesebbeket preferalom es meg neha azokban is esetlennek erzem magam.

Tehat nekem ez nem kioltozes. Az mashol kezdodik.

2012. ápr. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szoknyából is van egy csomó stílus, nem mindegy, melyikre gondolsz.

-rövid szexi mini bőr- vagy műbőrszoknya

-térdfölöttig érő iskoláslányos (kockás)

-farmerszoknya

-ünnepi (fekete vagy sötétkék)

-elegáns báli

Na és még ezernyi fajta...

2012. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!