Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas lányok! Ti hogy találtok...

Magas lányok! Ti hogy találtok magatokra tökéletes ruhát? Vagy ilyen nincs?

Figyelt kérdés
Én 173 cm magas vagyok vékony és utálom, hogy mindig nagyobb ruhább kell venni, hogy az ujj hossza jó legyen..közbe meg kicsit bő...:/ :S
2010. nov. 22. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Hmm..

Én 172 cm vagyok hozzá 55 kg és nekem minden ruha pont jó, de tényleg, mintha rám szabnák a ruhákat.

Te hány kg vagy?

2010. nov. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is 55kg. :D
2010. nov. 22. 18:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig annyira magas azért nem vagy... érdekes a problémád.
2010. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Akkor ezt nem értem. :) Te hol szoktál vásárolni?

Én régebben mayo chix ( de ma már roma stílusú ruhákat gyártanak szóval ott már nem), mostanában stradivarius, pull & bear, h&m, bershka, zara, ha nincs sok pénzem akkor turi, de mindenhol passzolnak rám a ruhák.

2010. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

én 174 vagyok 55 kg.. nekem ilyen gondom csak a kabátokkal van, am én kínaikban szoktam..

2010. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Énis elég magas vagyok,13 éves vagyok,és 175 cm.xD

Nem állnak valami jól a csöves nadrágok,és alap,hogy magassarkú szóba sem jöhet [persze 13 évesen nem is,de nagyobbaknak szól ez:)]

2010. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

15 éves vagyok,173 cm 55 kg,szal kb ugyan az:D

H&M,new yorker,C&A stb.stb.stb.

1 csomó helyen van olyan ruha ami passzol ehhez a mérethez:)

2010. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
178 cm vagyok és 58 kg, és nekem meg a nadrágok bőek(38), de a 36-ost meg nem tudom begombolni..:O én h&m-ben, c&a-ban, terranova-ban szoktam, azért ott viszonylag normális méretek vannak.:)
2010. nov. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!