Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen alakra milyen ruha...

Ilyen alakra milyen ruha lenne tökéletes?

Figyelt kérdés
Széles váll, széles csípő, fiús alkat és járás, nagy mellek. Képet sajnos nem tudok küldeni mert nem magamról van szó. De látatlanban mit javasoltok? mitől tűnne kisebbnek pl a váll? Alkalmi ruha kellene egy esküvőre
2011. szept. 9. 22:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Körülbelül ilyen. [link] Ennél egy kicsit teltebb, a melle sokkal nagyott, és a combja vékonyabb
2011. szept. 9. 22:39
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Széles vállakra


A széles vállak keskenyítésre szorulnak. Ezt a legkönnyebben úgy érheted el, ha a felsőd háromszöget formáz. Ezt elérheted szabással, de színekkel is. A nyakba kötős kisestélyi tökéletes választás lehet elegáns alkalmakra.


Hétköznapokra a raglánujjas póló lehet a megoldás, melynek mellkasrésze világosabb, mint az ujjak. A félvállas szabás is nagyon szépen mutat, és az aszimmetriának köszönhetően egyáltalán nem szélesíti a felsőtestet.


Egy sötét boleró remekül álcázza a túl széles felsőtestet, és nem csupán elegáns ruhákhoz hordhatod, hanem kötött anyagból is, csak arra ügyelj, hogy ne legyen túl világos vagy élénk színű.


Amit kerülj!


A csónaknyakat felejtsd el, mert a vállakra tereli a figyelmet, és szélesíti azokat.

A válltömés szintén tiltólistás, ahogyan a nagyon szabott zakók és blézerek is.

A minták közül kerüld a hosszanti csíkozást.

Az empire-fazon egyik esetben - vastag kar, illetve széles váll - sem szerencsés, mert túlzottan a felsőtestre irányítja a figyelmet.


Igaz, nem én írtam, de mivel erre van szükséged, bemásoltam. Minden informéciót bennehagytam, hátha segít :)

2011. szept. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint a nyakbakötős felső is inkább szélesít sajnos, nem előnyös.

Ujjatlan, leginkább V, de kerek kivágású felső is jó, csak garbó, ill. nagyon zárt ne legyen.

Az atléta fazonok előnyösek (nekem is elég széles a vállam.)

2011. szept. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a két választ :) Ma megyünk el barátnőmmel ruhát venni az esküvőre, és figyelembe fogjuk venni amit írtatok :)
2011. szept. 10. 09:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!