Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki, hol vásárolja meg a nagy...

Ki, hol vásárolja meg a nagy hidegre a bakancsát, csizmáját?

Figyelt kérdés

Én már vásároltam erről a weboldalról és találtam megint 2 nagyon szimpatikus darabot:

[link]

[link]

a helyzet, hogy nem tudom eldönteni, melyik legyen?

Megírnátok, hogy rendes bakancsot(ami akár bélelt is), hol vásároljátok meg?

nagyon fázós a lábam és vidékre járok suliba, nem mindenhol takarítják a havat -sőt-, ráfagy az útra, vagy letapossák, nagyon fontos, hogy rendesen tapadjon az alja a csizmának, bakancsnak.


2012. szept. 22. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Amiket linkeltél, azok nem tetszenek, bocsi, esetleg a 2.

én deichmannban szoktam enni a csizmáimat és mindig leellenőrzöm, hogy elég meleg-e

2012. szept. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem egyik sem tetszik...


Én nővérem boltjában vettem Tamaris bakancsot bélelt is.

2012. szept. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ezek sajnos nekem sem tetszenek:(

Viszont a Tamarist én is ajánlani tudom, nekem is onnan van a csizmám, ami jó meleg, és a talpa is vastag és recés, bár én ettől még szoktam benne csúszkálni, mert ha telemennek a barázdák hóval, akkor ugyanott vagyok, mint egy sima talpú csizma esetében.

2012. szept. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy egy cipőért ennyit kiadjak...
2012. szept. 22. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Én tavaly Józsefvárosin vettem egy szép és meleg, na meg olcsó térdcsizmát. Lealkudtam mégjobban, így csak 3000 ft volt. Nagyon szeretem. Amúgy meg bárhol lehet kapni jókat, érdemes végigjárni a környéken a boltokat, kínaiba is benézni, bárhol találhatsz olyat ami jó meleg és tetszik.

Deichmannban bakancs félét vettem, de az nem túl jó minőség és télre hidegnek bizonyult. Szerencsére leárazásban vettem, így nem mondom hogy kidobott pénz.

2012. szept. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pecsába elkéne menni, ott szokott lenni kirakodó vásár, de cipőt eddig még nem láttam... inkább csak cigányok vannak és aranyozott tárgyakat árulnak.
2012. szept. 22. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!