Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hádában mennyibe kerülnek a...

Hádában mennyibe kerülnek a bőrdzsekik? Vagy nem muszáj, hogy igazi bőr legyen, lehet műbőr is.

Figyelt kérdés
köszi előre is!
2012. szept. 20. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
4-5 ezer forint körül vannak. De érdemes megnézni más turkálókban is. Én tavasszal találtam egy gyönyörűt. Vadi új volt, olyan puha, mint egy kesztyű és mivel kilósban vettem 2500 forintba került.
2012. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úh..köszi szépen!:D Ez tök jó ár lenne,én pont ennyire gondoltam.

Megkérdezhetem,hogy ,a kilós,amiben vetted ,az is Háda volt?,vagy esetleg vmi más üzlet,mert én már annyi ilyen turkálót néztem,de sajnos nem nagyon volt velük szerencsém...

2012. szept. 20. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nem Háda volt. Egy angol-belga turi, ahol 2000 forint egy kiló ruha, cipő, stb. Érdemes egyébként gyakran benézni a turikba. Én is tízszer kijövök üres kézzel, míg egyszer találok valamit. De tényleg kincseket is ki lehet fogni.
2012. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!