Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez igazi Supra vagy hamisítvány?

Ez igazi Supra vagy hamisítvány?

Figyelt kérdés

Vennék használtan egy cipőt...elvileg eredeti, külsőre is olyan (nem bumszli az orra és nem csillogó villogó anyaga van...) Viszont a talpbetéte lehet, hogy nem stimmel. Elvileg sárgának kellene lennie egy részen, de ezen sima fekete...Ettől még lehet eredeti?


[link] <--talpbetét


[link] <---cipőőőő



2012. szept. 1. 21:24
1 2 3 4
 1/31 Ilyent ***** válasza:

Csak ez a cipő biztos nem az.

Ez pont a 18$-os

2012. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
sztem ez nem igazi!
2012. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
És ezt miből szűrtétek le? A kamuknak vmi szar papír a talpbetétük és nem lapos az orruk sem.
2012. szept. 1. 23:03
 4/31 Ilyent ***** válasza:
A varrásból
2012. szept. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Hm, azért én nem vágom rá egyből, hogy 100% fake, bár azért itt-ott gyanús...

[link]

[link]

[link] <--- szerintem ez 100% eredeti, ezzel összehasonlítva viszont meg inkább használt eredetinek tűnik, amit vennél. Honnan vennéd amúgy?

2012. szept. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Értem, hát én már nem tudom..


nem vateráról venném !


Ott is kértem egy gyereket hogy mutassa meg 2 cipőnek a talpbetétét meg is mutatta , mindkettő ilyen papír cucc volt és köze nem volt ehhez amit én mutattam itt..


Kértem másik képet ami nem vakuval készült , majd azon megvizslatom.


Amúgy tegnap csak ezzel voltam elfoglalva, nézegettem videokat és láttam nem 1 ilyen full feketét amit eredeti cipőből varázsoltak elő. a dobozán a supra jel illetve felirat, blokk is volt , használati útmutató...


Azért köszönöm a normális válaszokat :)

2012. szept. 2. 10:22
 7/31 anonim ***** válasza:
Helyes, hogy így utánajársz a dolognak :) Valóban, a talpbetét az egyik legárulkodóbb jel, és lám, te is ezt firtattad először. Egyébként újra megnézve, szerintem eredeti a cipő. De te is nézd még meg a modellt még egyszer itt-ott. Mennyiért veszed, ha lehet tudni?
2012. szept. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
...és igen, a doboza is árulkodó, valamint a cipőn lévő kis fityegőről is azonnal láthatja a rutinos/gyakorlott szem, milyen termékkel is van dolga éppen...
2012. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

:) Köszi, jófej vagy!


Mást sem teszek 2 napja. :D Az a baj, hogy ha kamu akkor sem tudok eredetit venni ebben a méretben, ebből a fajtából..


20ról alkudtam le pont ezért, szóval 15+pk. :)

2012. szept. 2. 10:33
 10/31 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :D Lévén ha már veszel egy Suprát, akkor legalább eredeti legyen, még hogyha használt is. Nem tudom, ha nem volt ilyen cipőd még eddig, akkor nem fogsz csalódni benne, a TK Society amellett, hogy baromi jól néz ki, baromi kényelmes is. Jó, a színén lehet vitatkozni, de kinek mi tetszik ;)
2012. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!