Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez igazi Supra vagy hamisítvány?

Ez igazi Supra vagy hamisítvány?

Figyelt kérdés

Vennék használtan egy cipőt...elvileg eredeti, külsőre is olyan (nem bumszli az orra és nem csillogó villogó anyaga van...) Viszont a talpbetéte lehet, hogy nem stimmel. Elvileg sárgának kellene lennie egy részen, de ezen sima fekete...Ettől még lehet eredeti?


[link] <--talpbetét


[link] <---cipőőőő



2012. szept. 1. 21:24
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Meg lenne még egy kérdésem , hát ha tudsz rá választ adni :)


Ugye a hamis suprákat általában 13-15-ért árulják..


és pl egy hamis nike-t a piacon 4-5ezerért megkapsz.


szerinted strapabíróbb valamivel a supra ha már ennyi az ára ?

2012. szept. 2. 10:40
 12/31 anonim ***** válasza:
Az itt feltett kérdések alapján hamis Suprát már 10 ezer alatt is láttam, na az...XD Egyébként mivel én nem vennék semmi esetre sem fake cipőt, így azt sem tudom pontosan és biztosan megmondani, hogy melyik lehet tartósabb. Bár el tudom képzelni, hogy fake és fake között (már hogy két különböző márkájú cipőnél) is hatalmas lehet a differencia.
2012. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
De majd ha nyélbe ütöd az üzletet, érdekelne majd, milyen a cipő. Már csak tapasztalatszerzés céljából is (bár nekem is van TK-m) :)
2012. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
jójó, majd elmesélem a véleményem :)
2012. szept. 2. 10:55
 15/31 A kérdező kommentje:

Kaptam még képeket, na erről mit gondolsz/gondoltok ? :D


[link]


[link]

2012. szept. 2. 15:47
 16/31 anonim ***** válasza:
Hmmmm, engem kezd meggyőzni. Szerintem ez a TK eredeti. Azt elmondta, miért akarja eladni a cipőt?
2012. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Én is kezdem ezt gondolni. :) Nem kérdeztem. Szerintem csak nem a stílusa. Lényegében mindegy, lecsapok rá és jövőhéten megkapom. :DDD
2012. szept. 2. 16:01
 18/31 anonim ***** válasza:
Mondjuk igazad van XD Ha eredeti, akkor mindegy is, miért adja el, csak neked adja el XD Speciel ennyiért megéri :) Ha meg nem stílusa, akkor miért vette meg 40-ért és adja el a feléért? :D Bár ez sem ránk tartozik. Például nekem sem ez a fő stílusom, de azért időnként felveszem :)
2012. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Bőven megéri. :) Nekem biztos le fog rohadni a lábamról, nagyon bejön. :D
2012. szept. 2. 16:12
 20/31 anonim ***** válasza:

Akkor jó :D:D Na de akkor már hogy nekem milyen van, hát íme:

[link]

2012. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!