Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez igazi Supra vagy hamisítvány?

Ez igazi Supra vagy hamisítvány?

Figyelt kérdés

Vennék használtan egy cipőt...elvileg eredeti, külsőre is olyan (nem bumszli az orra és nem csillogó villogó anyaga van...) Viszont a talpbetéte lehet, hogy nem stimmel. Elvileg sárgának kellene lennie egy részen, de ezen sima fekete...Ettől még lehet eredeti?


[link] <--talpbetét


[link] <---cipőőőő



2012. szept. 1. 21:24
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
ilyet még nem is láttam. jól néz ki :)
2012. szept. 2. 16:51
 22/31 anonim ***** válasza:
Na, azóta lecsaptál már a cipő(d)re? :D Vagy találtál valami még jobbat?
2012. szept. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Ááá beleszerettem, nincs ennél jobb cipő. :D Elvileg ma kapom meg a pénzem és akkor szólok, hogy adhatja fel utánvéttel, mert természetesen nem utalok csak úgy előre bárkinek. :)
2012. szept. 4. 09:47
 24/31 A kérdező kommentje:

üdv mindenkinek :)


szerintetek ezen az oldalon eredeti suprák vannak ?


[link]

2012. szept. 20. 13:15
 25/31 anonim ***** válasza:
[link] <--- Ha benne van a lenti listában, akkor egészen biztosan fake. Ez a gyári oldalon lévő felsorolás bejelentett fake oldalakat tartalmaz. Egyébként szerintem az általad linkelt oldal is olyan sajnos, mint az összes többi ilyen...
2012. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
nem találom a listát. esetleg be tudnád linkelni ?
2012. szept. 20. 19:58
 27/31 A kérdező kommentje:
nem szóltam meg van.. és benne van az oldal :/
2012. szept. 20. 20:02
 28/31 anonim válasza:
de nagyon jol nez ki...egy ismerősömnek pont ilyen van..és pont ilyen allapotban
2012. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
mármint mi néz ki jól ?
2012. okt. 6. 13:25
 30/31 anonim válasza:

Üdv! Sikerült megvenned a cipőt? Egyébként, valószínűleg eredeti, a legtöbb dolog stimmel rajta. A cipőfűző lapos, waxszolt, a formája is teljesen normális, bár az egyik képen az oldalán a csík mintha megkopott volna...(aminek egyébként egy eredeti cipőnél nem lenne szabad.)


A talpbetétnél meg az, hogy milyen színű, függhet szerintem attól is, hogy mikori gyártás, vagy éppen melyik földrészre szánták a cipőt. Pl csomó videót láttam USA-ból, ahol a doboz, meg a talpbetét is kicsit eltért az itthon Garage-ban kapható cipőkétől (amik szintén eredetiek).


Ha mégsem volna eredeti a cipő, akkor bizony egy igen jó másolat...

2012. okt. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!