Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a kabát avagy...

Szerintetek ez a kabát avagy dzseki női vagy férfi ruhadarab lenne, esetleg uniszex? Az anyagát tekintve pedig bőr vagy műbőr lehet?

Figyelt kérdés

Itt egy kép róla: [link]

Tapintásra kicsit puha, és az állapota alapján én bőrnek gondolnám, de csak egy méret címke van benne. A cipzár húzókája azon az oldalon van, mint a cipzárt kívülről elfedő, felpatentolható rész. Turiban szereztem tavaly 5 000 Ft-ért, de végül egy másikat használtam, így ezt most szeretném eladni, viszont ezen adatokat nélkül nem igazán tudom kinek is ajánljam. És vajon mennyit érhet így használt, de jó állapotban?



2012. aug. 11. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább férfi.
2012. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Férfi szerintem(:
2012. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen férfi és ha nincs feltüntetve a belsejében egy cimkén, hoyg bőr, akkor biztosan műbőr.
2012. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2012. aug. 11. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!