Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy bolt öltözőjében álltok...

Egy bolt öltözőjében álltok és három kiválasztott ruhadarab van nálatok, de csak egyet akartok venni belőlük. Kit hívnátok segítségül dönteni?

Figyelt kérdés
Egy bolt öltözőjében álltok és három kiválasztott ruhadarab van nálatok, de csak egyet akartok venni belőlük. Abban viszont nem tudtok dönteni, hogy melyik áll jobban. Ismerős helyzet, nem? Szóval ha lenne nálatok egy csodakütyü, amivel bárkitől véleményt tudtok kérni abban a pillanatban, ti kit vagy kiket hívnátok segítségül? És ha mondjuk 100 idegen jönne elő és voksolnának, valami olyasmi módon, mint a Legyen Ön Is Milliomos-ban a közönségszavazat, mernétek bízni a kialakult végeredményben? Tudom, kicsit hülye kérdés, de érdekel, hogy mit válaszoltok.
2012. júl. 31. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én vagy anyukámat mert o álltalában nagyon reálisan látja a dolgokat,tudná mire van szukségem és mi áll nekem igazán jól.

De inkább Lakatos Márkot az ismert magyar stylist-ot mert o látná hogy melyik ruhadarab előnyös,és hogy melyiket tudom legjobban kihasználni :)

2012. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megvenném mind a hármat.
2012. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmet. :)
2012. aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem mindegy lenne csak az igazat mondja h tényleg melyik áll jól
2012. aug. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!